14-16. października

Co tydzień wybieramy dla Was 5 najciekawszych, najlepszych i najoryginalniejszych wydarzeń w Warszawie, sprawdźcie!

1. 14. WARSZAWSKIE TARGI SZTUKI W ARKADACH KUBICKIEGO – w ten weekend po raz kolejny odbędzie się jedno z najważniejszych wydarzeń artystycznych w Polsce. 50 najlepszych galerii z kraju i ze świata pokaże ponad 1000 najciekawszych dzieł. WOW!

Wstęp: 10 zł (bilet jednodniowy)

targisztuki

2. II URODZINY WINYL MARKET W MIŁOŚCI –  w sobotę i niedzielę Kredytowa 9 zamieni się w wielki market, na którym będziecie mieli okazję kupić oryginalne płyty zarówno nowe, jak i używane. Dużo muzyki oraz sklepy i kolekcjonerzy z całego kraju. Każdy fan muzyki powinien się tam pojawić!

Start: 12.00

winyle

3. WEEKEND WIETNAMSKI W FOKIM – do końca niedzieli Fokim zaprasza na wyjątkową wietnamską ucztę. W cenie 39 zł będziecie mieli szansę skosztować 3-daniowego wietnamskiego menu stworzonego w kolaboracji z Diep z VietStreet i Pyzą Made in Poland!

Trwa cały weekend!

fokim

4. PREMIERA WARSZAWSKIEJ MAPY SZTUKI – to pierwsza tego typu próba podsumowania tematu sztuki w przestrzeni publicznej naszego miasta. Mapa zostanie wydana przez Fundację Do Dzieła, we współpracy z Kwiaciarnią Grafiki w ramach Street Art Doping. 

Każdy, kto wpadnie na premierę dostanie w prezencie wyjątkowy, sygnowany egzemplarz mapy!

Start: 13.00

warszawskamapa

 5. OSTATNI WEEKEND 32. WARSZAWSKIEGO FESTIWALU FILMOWEGO – to już ostatni weekend tej wspaniałej filmowej uczty! Do tej pory wiele filmów zaskoczyło, co się stanie w ostatnich dniach? Które filmy wygrają? Sprawdźcie sami! 

PS Polecamy dokument “Sekret Aidy”!

32-wff-cmyk-b-ciemne-tlo

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku.

About The Author