Melanże w ten weekend: Co tydzień wybieramy dla Was 5 najciekawszych i najbardziej szalonych melanży w Warszawie.

1. 13. URODZINY PAKAMERA.PL X ROSALIE X KĘDZIOR X I SAY MIKEY – zeszłoroczny koncert Ralpha Kamińskiego z okazji urodzin Pakamery do dziś brzmi nam w uszach, a już niedługo szykuje się kolejna impreza. Tym razem na scenie wystąpi wspaniałą Rosalie, a po niej dobrą imprezę zadbają I Say Mikey i Piotr Kędzierski.
Data: 13. lipca
Start: 20:30
Więcej info: FB EVENT


2. SIÓDME URODZINY KOKAFELLAZ 
– są niczym wino – im starsi tym lepsi! KokaFellaz obchodzą siódme już urodziny. Z tej okazji chłopaki zapraszają na upojną noc świętowania, zabawy i harców na parkiecie. Widzimy się w miejscu, w którym wszystko się zaczęło i w którym co roku świętują urodziny, czyli w Pomoście 511. Zagrają: Eklektik Selektah, Homer, ENES,  Panda, Phats, Spisek Jednego.
Data: 13. lipca
Start: 22.00
Więcej info: FB EVENT

3. PIZZA SPORT W HOCKI KLOCKI – przez cały tydzień trenowali ciężko i intensywnie, by w piątek po raz kolejny zagonić Was do ćwiczeń w Hockach! Rozgrzewka przy barze, intensywne cardio na parkiecie, a na koniec rozciągamy się przy Powitaniu Słońca o 5 rano. Dla miłośników sportu, gorących placków i hucznych imprez. Po raz kolejny w tym sezonie impreza z Pizza Sport!
Data:
13. lipca
Start:
22:00
Więcej info: FB EVENT

4. BLACK MOON – soboty w SEN wypełnia czarne brzmienie. Rap, hip hop, RnB. Za deckami stają Simo i Bleq. Wieczór rozpocznie się od kolacyjnego menu od godziny 19:00 przy akompaniamencie lużniejszych dżwięków RnB. Kuchnia zamyka się dopiero o 01:00. Dedykowane koktajle, drinki, butelki serwowane są przez całą noc.
Data: 14. lipca
Start: 19:00
Więcej info: FB EVENT5. ŻAR TROPIKÓW W MIŁOŚCI  – letni sezon w Miłości wystartował już na dobre! Żar trapików leje się na Patio! Temperaturę podnosi bas głośników, chłodzimy się przy barze! Trapikalne doznania gwarantują w sobotę: DJ BTR i FALCON1!
Data: 14. lipca
Start: 22:00

Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku

Zdjęcie wyróżniające: Pomost 511

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany