Kulturalny weekend: Co tydzień wybieramy dla Was 5 najciekawszych, najlepszych i najoryginalniejszych wydarzeń w Warszawie, sprawdźcie!

1. WAKACYJNE ZWIEDZANIE DOMU KERETA – jeśli nigdy nie byliście w najwęższym budynku w Warszawie w wakacje macie ku temu okazję. Najbliższa już w piątek 13. Super okazja, żeby zobaczyć tak oryginalną architekturę, której patronem jest izraelski pisarz, Edgar Keret.
Data: 13. lipca
Start: 16.00
Więcej info: FB EVENT

2. WEEKEND FRANCUSKI W HALI GWARDII – z okazji 14 lipca, dnia wyzwolenia Bastylii wpadajcie na Weekend Francuski w #HaliGwardii. Smakołyki, wino, dyskusje i wykłady. Magnifique!
Data: 13. – 15. lipca
Start: 10.00 (piątek)
Więcej info: FB EVENT

3. TARGI RZECZY WYSZUKANYCH – przez cały weekend wpadajcie na ZOO Market. Na Targach Rzeczy Wyszukanych. Fani stylu vintage, antyków i wszelakich bibelotów będą się tu czuć jak ryby w wodzie!
Data: 14. – 15. lipca
Start: 10.00
Więcej info: FB EVENT

4. SLOW WEEKEND NAD WISŁĄ – wszystko, co slow w jednym miejscu: ciuchy, kosmetyki, design i duuużo więcej. Wakacyjne zakupy nad Wisłą przy pięknej pogodzie i muzyce? Lepiej być nie może!
Data: 14. – 15 lipca
Start: 12.00
Więcej info: FB EVENT

5. DUBBINGI POLITYCZNE: THE BEST OF… – tutaj weekend zakończycie z uśmiechem na ustach, a niedziela wieczór nie będzie tak straszna jak zwykle. Zobaczycie najlepsze, najbardziej charakterystyczne klipy z minionego sezonu!
Data: 15. lipca

Start: 21.00
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku.
Zdjęcie wyróżniające: Plac Zabaw

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany