Po krótkiej przerwie na piłkarskie emocje, Teatr powraca nad Wisłę, aby uprzyjemnić wtorkowe wieczory! Już od 17. lipca, w każdy wakacyjny wtorek w Pomoście 511 będzie można zaznać kulturalnej rozrywki z nieprzyzwoicie pięknym widokiem na rzekę.


Najlepszy sposób na wtorkowy wieczór? Wyjście do teatru! Już od kilku lat Pomost 511 troszczy się o odpowiednią dawkę sztuki nad Wisłą i starannie dobiera repertuar Teatru nad Wisłą.

„Pomysł na cykl spektakli w Pomoście 511 powstał z osobistych pobudek – sami uwielbiamy teatr, a ponieważ latem chcemy każdą wolną chwilę spędzać w plenerze, postanowiliśmy sprowadzić sztukę nad rzekę!” mówią organizatorzy i dodają: „Zależy nam, aby repertuar był przystępny, ale nie błahy. To mają być wydarzenia zarówno dla znawców jak i okazjonalnych widzów, a nawet przypadkowych przechodniów.”

W tym sezonie, na nadwiślańskiej scenie z największą w stolicy (bo prawie nieograniczoną) widownią zobaczymy między innymi monodram na podstawie felietonów Krystyny Jandy, Klub Komediowy, premierowy spektakl Teatru XL, a także olśniewający spektakl baletowy.

Moja Droga B. 

W najbliższy wtorek 17 lipca w Teatrze nad Wisłą – „Moja Droga B.”. Jest to monodram, którego tekst został opracowany na podstawie felietonów Krystyny Jandy, natomiast reżyseria i adaptacja są dziełem Marka Koterskiego. Występuje piękna i utalentowana Małgorzata Bogdańska. Na książkę pod tym samym tytułem, a więc i na spektakl, składają się listy do przyjaciółki, pani B., z którą rozmawia się o wszystkim: o spostrzeżeniach, marzeniach, troskach, stanach ducha i żalach oraz o pretensjach do świata i ludzi. Mówi się o sobie i innych kobietach. O świecie i dzieciach, o młodzieży i lękach, także o bezsenności. Premiera spektaklu miała miejsce w Teatrze Polonia.

Miejsce: Pomost 511
Data: 17. lipca
Start: 20.00
Wstęp wolny!


O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany