Czasem nie możemy doczekać się weekendu i mamy ochotę gdzieś wyjść w ciągu tygodnia, żeby chociaż na chwile oderwać się od rzeczywistości. W każdy poniedziałek proponujemy Wam 5 wydarzeń, które pomogą Wam przetrwać do piątku!

1. KLUB KOMEDIOWY W PROCHOWNI  – poniedziałek z impro? Bardzo proszę! Improwizatorzy z Klubu Komediowego tym razem wystąpią w Prochowni Żoliborz. Trudno wyobrazić sobie lepszy początek tygodnia. 
Data: 9. lipca
Start: 20.00
Więcej info: FB EVENT

2. „ZAGUBIONA AUTOSTRADA” NA PLACU ZABAW   we wtorek wpadnijcie do Placu Zabaw, gdzie będziecie mogli nadrobić filmowe zaległości. Tym razem w ramach cyklu Plan Filmowy zobaczycie klasyczek Davida Lyncha – „Zagubion autostrada” – pozycja obowiązkowa!
Data: 10. lipca
Start: 21.00
Więcej info: FB EVENT

3. PAPAYA YOUNG DIRECTORS NA PLACU DEFILAD – 12 finałowych spotów 5. edycji konkursu Papaya Young Directors zostanie zaprezentowanych na Placu Defilad. To pierwsza okazja, podczas której większa ilość osób będzie mogła zobaczyć te produkcje. Poza tym – The Best Of z pozostałych edycji konkursu.
Data: 10. lipca
Start: 21.30
Więcej info: FB EVENT

4. DZIEWCZYNY NA LONGBOARDACH  – zawsze chciałaś nauczyć się jeździć na longbardzie, ale brakowało Ci odwagi? Czas to zmienić! W środowe wieczory możesz spróbować swoich sił podczas dziewczyńskich lekcji longa!
Data:  11. lipca
Start: 18.30
Więcej info: FB EVENT

5. KONCERTOWE CZWARTKI: BAASCH  – w koncertowym cyklu nad Wisłą tym razem Baasch. Magiczna muzyka artysty w Cudzie nad Wisłą pozwoli Wam się wyczilować i przygotować do mocnego, weekendowego uderzenia.
Data: 12. lipca
Start: 20.30
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku.
Zdjęcie wyróżniające: Plac Zabaw

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany