Centrum Nauki Kopernik odwiedziło już 8 milionów osób! 8-milionowym gościem okazała się Klaudia Kożusznik z Warszawy, która przyszła 5 lipca o godzinie 10.44, z synem Natanem i 5-miesięczną córką Leą. 8-milionowa zwiedzająca jest stałą bywalczynią Centrum – od czerwca należy do Klubu Kopernika, umożliwiającego codzienny dostęp do wszystkich naszych atrakcji. Teraz jej karta klubowa będzie ważna przez dodatkowy rok – to upominek od Kopernika. Drugim prezentem jest tablet Galaxy Tab S3 od Samsung – partnera strategicznego Centrum.

Centrum Nauki Kopernik działa już prawie 8 lat i przez cały czas stara się proponować gościom coś nowego. Oczekują oni wartościowej, relaksującej i przyjemnej wizyty. Dlatego wciąż zmieniane są wystawy, pojawiają się nowe eksponaty i różnorodne formaty wydarzeń. Atmosfera w Koperniku sprzyja uczeniu się i zdobywaniu nowych umiejętności. Jak widać, starania Centrum Nauki Kopernik przynoszą rezultaty – na przykład w postaci bardzo wysokiej frekwencji. Zwiedzający cenią to miejsce za różnorodność, oryginalne pomysły i wysoką jakość doświadczenia.

Lato w Koperniku

Co czeka naszych zwiedzających w najbliższym czasie? Lato w Koperniku to moc atrakcji w przestrzeni Centrum i w plenerze. Warsztaty, seanse kina plenerowego, wystawy, obserwacje nieba i weekendowy wypoczynek w parku: www.kopernik.org.pl. Już we wrześniu, podczas Festiwalu Przemiany dowiecie się więcej o cywilizacji algorytmów i potencjalnymi zmianami społecznymi, które ona za sobą niesie. Przed Wami 4 dni pełne twórczej aktywności, rozmów i debat. Jesień będzie także okazją, by spotkać cenionych naukowców. Cykl wykładów Drogi do nieskończoności pozwoli spojrzeć na nieskończoność z perspektywy matematyków, fizyków, biologów, filozofów i artystów. Głównym odniesieniem będzie kosmologia, astronomia, fizyka kwantowa, sztuka.

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany