Melanże w ten weekend: Co tydzień wybieramy dla Was 5 najciekawszych i najbardziej szalonych melanży w mieście. W tym tygodniu proponujemy alternatywy dla tych którzy nie pojechali na Openera i zostali w Warszawie! 

 

1. W 2018 NIE JADĘ NA OPENERA X MIŁOŚĆ –  kto zostaje niech wpada do Miłości! Robimy sobie Openera na Patio! Od piątku do soboty: drinki które kochacie, muzyka przy jakiej lubicie się bawić! Również m.in. hity Gorillaz, Bruno Mars i Migos! Piątek: Heights Beats, sobota: Sun Miguel.
Data: 6. – 8. lipca
Start: 22.00
Więcej info: FB EVENT

2. SZKOLNA DYSKOTEKA NAD WISŁĄlato, słońce, plaża… Nadchodzi Szkolna Dyskoteka z Bajwatch!Szefowa patrolu i piękni ratownicy zagrają najgorętsze hity z lat 90. Przy nich wakacyjne romanse nabiorą tempa. Szorty, leginsy, za duże bluzy i asymetryczne kucyki, warkocze, kokardki, mile widziane. Jednak są wakacje, więc nikt was nie będzie ze stroju rozliczał. Czujcie się wolni, w końcu za dwa miesiące trzeba wrócić do szkoły!
Data: 6. lipca
Start: 22:00
Więcej info: FB EVENT

3. RZUĆ WSZYSTKO I PRZYJDŹ NA TAMTĄ PRYWATKĘ  – na szczęście w piątkową noc nie trzeba wiele rzucić. Na szczęście 6. lipca to również Światowy Dzień Pocałunku. A jeszcze bardziej na szczęście w Cudzie będzie grała ekipa od Tamtych Prywatek! Jedni mówią, że dobre imprezy pozostają w pamięci. Inni, że z tych najlepszych nic się nie pamięta. Szykujcie się na wyjątkową mieszankę soul, disco, boogie i house!
Data: 6. lipca
Start: 21:30

Więcej info: FB EVENT

4. WSZYSTKIE NIEPRZESPANE HOCKI #2 – z jednej strony może Wam się wydawać, że w te wszystkie nieprzespane Hocki nic wielkiego nie robicie. Z drugiej – tańczycie, wygłupiacie się, obserwujecie świt nad Wisłą i tworzycie wspomnienia. To bardziej niż fajne! Ma sens? No ma! To już druga impreza pod tym hasłem w sezonie! Nie pozwolą Wam zasnąć: Dj Rizzle, Panda i Oskar Stelągowski.
Data: 7. lipca
Start:
22:00
Więcej info: FB EVENT

5. DJ PREMIER ISKRA POLE MOKOTOWSKIE – legenda hip-hopu wraca do Warszawy! DJ PREMIER – współtwórca legendarnego projektu Gang Starr wystąpi w sobotę w ogrodzie klubu ISKRA Pole Mokotowskie. Support: DJ KEBS & Had Hades Oficjalny after od 24:00: Dj Hubson, DJ JanMarian, DJ KEBS. DJ Premier to żywa historia amerykańskiego rapu. Odpowiedzialny za brzmienie płyt takich artystów jak NAS, The Notorious B.I.G., JAY-Z, Snoop Dogg, KRS-One, czy Mos Def.
Data: 7. lipca
Start: 20:00
Więcej info: FB EVENT


Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku

Zdjęcie wyróżniające: Pomost 511

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany