Pomysły na ten tydzień: 2. – 5. lipca

Czasem nie możemy doczekać się weekendu i mamy ochotę gdzieś wyjść w ciągu tygodnia, żeby chociaż na chwile oderwać się od rzeczywistości. W każdy poniedziałek proponujemy Wam 5 wydarzeń, które pomogą Wam przetrwać do piątku!

1. TOUCHÉ AMORÉ + BASEMENT – Go AheadPogłos & BOREDOM BOOKING zapraszają na koncert Basement & Touche Amore! Zespoły zagrają już dzisiaj w warszawskim Pogłosie.
Data: 2. lipca
Start: 19.00
Więcej info: FB EVENT

2. TEATR OTWARTY LATEM   lubisz teatr? Ciekawi Cię jak wygląda praca na profesjonalnej scenie? Chcesz wiedzieć, kto pracuje za kulisami?  Teatr TR Warszawa zaprasza na tygodniowe wakacyjne warsztaty teaTR otwarty latem. Podczas zajęć uczestnicy i uczestniczki będą mogli poznać TR Warszawa od kulis i doświadczyć w praktyce tego, jak pracuje teatralny zespół. Warsztaty będą opierać się na spotkaniach, rozmowach i praktycznych działaniach w przestrzeni TR Warszawa. W ramach letnich warsztatów teaTR otwarty latem nie zabraknie kreatywnych zabaw, których efektem będą akcje performatywne, etiudy i różnorodne zadania sceniczne. 
Data: 2. lipca
Start: 10.00
Więcej info: FB EVENT

3. METODY PRZESŁUCHANIA I POZYSKIWANIA INFORMACJI – wykładowca Wiesław Zyskowski, przedstawi Wam sposoby pozyskiwania informacji i przesłuchań z wykorzystaniem metod FBI. Były policjant, trener i moderator warsztatów umiejętnościowych dla prokuratorów pionów śledczych, administracji celno-skarbowej, Straży Granicznej oraz służb specjalnych. Brał udział w kilkunastu śledztwach wewnętrznych na zlecenie firm w kraju i za granicą, gdzie poprzez zastosowane przesłuchania i rozmowy doprowadził do ustalenia winnych działających na szkodę firmy oraz innych ważnych informacji. 
Data: 3. lipca
Start: 19.00
Więcej info: FB EVENT

4. LETNIA SCENA IMPROWIZOWANA  – Pomost 511 i Teatr Improwizacji 1000 DEN zapraszają na Letnią Scenę Improwizowaną! W niemal każdą środę lata, z Wisłą w tle, będziecie mogli doświadczyć czegoś niepowtarzalnego – spektakl, który w całości będzie improwizowany. Wszystkie dialogi, postacie, historie będą tworzone na bieżąco, spontanicznie na Waszych oczach. 
Data:  4. lipca
Start: 20.00
Więcej info: FB EVENT

5. WARSZAWIANKA. SPACER ARCHITEKTONICZNO – GEOLOGICZNY  – w ramach programu towarzyszącego wystawie Amplifikacja natury odbędzie się cykl spacerów po Warszawiance, przybliżających założenie od strony architektonicznej, geologicznej i konserwatorsko-historycznej. Kompleks sportowy jest wkomponowany w Skarpę Wiślaną – jedną z najbardziej charakterystycznych form rzeźby Warszawy. O geologicznej historii Warszawianki opowie geolog Dariusz Grabowski, natomiast Małgorzata Kuciewicz i Simone De Iacobis z grupy architektonicznej CENTRALA przybliżą pierwotny projekt założenia, zwracając uwagę na jego poszczególne elementy.
Data: 5. lipca
Start: 18.00
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku.
Zdjęcie wyróżniające: POMOST 511

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany