Od 7. do 31. lipca na Placu Konstytucji odbywać się będą darmowe przedstawienia Teatru Polonia! W te wakacje zobaczycie nowe spektakle zupełnie za darmo! 

z radością informujemy, że i w tym roku będziemy grać dla Państwa na Placu Konstytucji! Na naszej stronie pojawił się już repertuar spektakli plenerowych. Zapraszamy serdecznie od 7 do 31 lipca 2018 r.

W tym roku przygotowaliśmy dla Państwa nowy spektakl: przedstawienie DWA MILIONY KROKÓW Piotra Rowickiego będzie miało premierę 9 lipca, a w obsadzie: Agnieszka Przepiórska, Tomasz Ciachorowski i Janusz R. Nowicki. Zobaczyć będzie można także spektakle LAMENT NA PLACU KONSTYTUCJI, ZWIĄZEK OTWARTY, zaś dzieci zaprosimy na CZERWONEGO KAPTURKA oraz JASIA I MAŁGOSIĘ.

Od 1 do 21 sierpnia będziemy na Was czekać przed Och-Teatrem: zawsze o godzinie 17:00. Na wszystkie przedstawienia plenerowe – wstęp wolny. Gramy z wyjątkiem dni deszczowych.

Przypominamy, że Teatr Polonia gra przez całe wakacje, również w siedzibie – a pełen repertuar oraz dostępność biletów mogą Państwo sprawdzić, klikając tutaj.

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany