Splot słoneczny powraca! Cykl imprez elektro pod gołym niebem w Hockach uprzyjemni wam niedzielne popołudnia. Imprezy startują wcześnie, a kończą przed zachodem słońca, wprowadzając nad Wisłę iście festiwalowy klimat. Najbliższy splot – 1. lipca.


Splot słoneczny w Hockach
Lato w mieście jest mocno wyczekiwane głównie ze względu na długie, nocne harce nad Wisełką. Co, jeżeli odwrócimy ten porządek? W ciągu dnia czerpiemy energię ze słońca i bawimy się na całego, a wieczorem spokojnie wysypiamy przed nadejściem długiego tygodnia. Na taki pomysł wpadli właściciele klubu Hocki Klocki. Do tego jeszcze orientalny-boho wystrój, wianki i pióropusze na głowę, jedzenie, dywany i line-up z DJ-ami, którzy przez 9 godzin grają elektronikę w najlepszym wydaniu. Ta kombinacja przyciąga coraz więcej fanów, a festiwalowy klimat, który unosi się w Hockach podczas tych wydarzeń, jest elektryzująco przyjemny.

W najbliższą niedzielę w Hockach zagrają: NuCasa, Nowosad, Invent oraz Ritual Thrills. Na miejscu będzie można zjeść pyszne wietnamskie bagietki od Fat Daddy Banh Mi, a do chillowania i leżenia w słońcu, jak zwykle posłużą koce i poduchy. Imprezy będą odbywały się przez cały sezon! Widzimy się nad Wisłą!

Miejsce: Hocki Klocki nad Wisłą
Data: 3. lipca
Start: 12.00 (do 20.00)
Wstęp Wolny!

Zdjęcia: Hocki Klocki

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany