Melanże w ten weekend: Co tydzień wybieramy dla Was 5 najciekawszych i najbardziej szalonych melanży w Warszawie.

1. KOCHA X LUBI X SZANUJE – kocha, lubi i szanuje, tańczy, kusi, smakuje. W piątek całą noc na Patio w Miłości. Selekcja wyborowa: hip-hop, house i więcej. Zagrają  starzy wyjadacze: Gospodarz imprezy I Say Mikey, NIKO DAMN i Sound Rebellion. W Miłości rządzić będzie Spisek Jednego.
Data: 29. czerwca
Start: 22:00
Więcej info: FB EVENT


2. MODESELEKTION X SMOLNA 
– to znowu się dzieje! Nadchodzi długo oczekiwana, czwarta edycja projektu Modeselektora – Modeselektion. Tym razem towarzyszyć mu będzie jeszcze więcej odurzających parkietowych hitów, autorstwa słynnych klubowych wyjadaczy, jak również zapraszanych przez nich gości. Widzimy się na Smolnej! 
Data: 29. – 30. czerwca
Start: 22.00
Więcej info: FB EVENT

3. MIDNIGHT SUN | PIĄTEK W 6 – Midnight Sun to białe noce. Doświadczamy ich w jednym z najczystszych krajów na północy globu. To właśnie w Finlandii możemy zachwycać się efektem niezachodzącego słońca przez kilkadziesiąt dni. Z tej okazji w 6 cocktails, bawić się będziecie od zmroku do świtu, popijając Finlandia Vodka. Dodatkowo tego dnia celebruje swoje urodziny Kuba, barman i główny manager, który w 6 cocktails jest od samych jego początków! Wpadnijcie zbić z nim piątkę i napić się koktajlu albo 6! Zagra Miko Czajkowski, a o zdjęcia jak zawsze zadba Paweł Tkaczyk. 
Data:
29. czerwca
Start:
19:00
Więcej info: FB EVENT

4. ROOFTOP GRAND OPENING – w ten weekend otwarty zostanie Rooftop The View – i to w najlepszym możliwym stylu i w gwiazdorskiej obsadzie! Gwiazdą nocy będzie Kungs!
Data: 29. – 30. czerwca
Start: 22:00
Więcej info: FB EVENT5. CRAZY IN LOVE  – na warszawską scenę niebawem wjeżdża Queen B ze swoim mężem Jay-Z! A wraz z nią wszystkie single, które wprowadziła do naszego życia. Jedno jest pewne, w tej wokalistce jesteśmy niezmiennie #crazyinlove i dlatego specjalnie dla Was  w Hockach Klockach odbędzie się hockowy after po jej koncercie. Tego dnia świętować będziemy również urodziny warszawskiej Princess T, która niejednokrotnie rozkręcała imprezy w Hockach – 100 lat Tycjana z Princess Rap!
Data: 30. czerwca
Start: 22:00

Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku

Zdjęcie wyróżniające: Hocki Klocki

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany