Melanże w ten weekend: Co tydzień wybieramy dla Was 5 najciekawszych i najbardziej szalonych melanży w Warszawie.

1. STARE PIOSENKI NOCĄ W BARZE STUDIO – stare piosenki nocą imprezowy cykl Bartka Mindewicza (Dlaczegolubiestarepiosenki). Rock n rolle, proto punki, soule, bluesy elvisy, cashe, iggy popy, muddy watersy nostalgia za różnymi czasami, w których się nie żyło. np. czasami cbgb, ale przede wszystkim taniec i kosmos. dużo tańca i dużo kosmosu. jak będzie pogoda, to widzimy się na Placu Defilad. jak nie będzie pogody, to w barzeStudio. Tym razem Bartek zagra z drugim Bartkiem, czyli Burnem Reynoldsem z Soul Service.
Data: 22. czerwca
Start: 22:00
Więcej info: FB EVENT


2. PRZEKRÓJ PROSI DO TAŃCA 
– jak uczcić nadejście lata? Jak wyrazić radość z pojawienia się na rynku kolejnego numeru kwartalnika Przekrój? Najlepiej – tańcem! Już dzisiaj wieczór muzyczno-tanecznym, z udziałem obecnych i być może przyszłych gwiazd światowej sceny klubowej na Barce! Trochę afro funku i afro jazzu. Poza tym nu disco, elektro, house i techno, wszystko ze stemplem jakości Przekroju. Będzie to pierwszy rave w 73 letniej historii pisma! 

Data: 22. czerwca
Start: 20.00
Więcej info: FB EVENT

3. A PAMIĘTASZ JAK X RAPSY, SAMPLE X MIŁOŚĆ – BLOCK PARTY –Ekipy A Pamiętasz Jak? i Rapsy i Sample łączą siły po raz pierwszy i dzięki gościnności klubu Miłość zapraszają na wyjątkowe Block Party z okazji początku lata! Impreza jest oficjalnym afterparty koncertu: PRO8L3M w Progresji | WWA 22.06.18 SOLD OUT! Jako gość specjalny na imprezie pojawi się Reno, który wprowadzi gości na następny level!
Data:
22. czerwca
Start: 
22:00
Więcej info: FB EVENT

4. DRAGANA BAR | OTWARCIE – Dragana Bar // Otwarcie + Heroshima – Kem, w ramach rezydencji w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski, otwiera Dragana Bar – letni bar kłirowy. Dragana będzie otwarta co dwa tygodnie, w soboty w godzinach 21:00-3:00 w północnej baszcie Zamku Ujazdowskiego. Podczas otwarcia zobaczycie performans „Heroshima” (2015) – choreografa i dja Antonio Onio oraz choreografki i performerki Fleur Khani. Po performansie zagrają rezydentki Kem czyli: VVICKY i Facheroia. Do Baru można przynieść własne napoje!
Data: 23. czerwca
Start: 21:00
Więcej info: FB EVENT5. WARSZAWSKA IMPREZA BASENOWA – po wielokrotnie udanych edycjach Warszawskiej Imprezy Basenowej powraca do Was z kolejne Pool Party po polsku! W tym roku będzie jeszcze więcej zabawek i dekoracji, więcej Dj’ów i ten sam dobrze znany basen. Ratownicy: Truant, Goga M aka Lil Bustard, NuCasa i Nowosad.
Data: 23. czerwca
Start: 22:00

Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku

Zdjęcie wyróżniające: Anton Lukashuk

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany