Melanże w ten weekend: Co tydzień wybieramy dla Was 5 najciekawszych i najbardziej szalonych melanży w Warszawie.

1. CASA BACARDI X POMOST 511 – Casa Bacardi x Pomost 511 zapraszają na mega imprezę! Rezerwujcie piątek i wpadnijcie do nadwiślańskiego #CasaBacardi – domu #SoundOfRum! Nie może Was tam zabraknąć! Imprezę rozkręci Wojtek „Łozo” Łozowski z Gościem Specjalnym Smolastym! O pierwszorzędne muzyczne doznania zadbają: Maurycy RA, Dj Frodo, Dj Panda, Dj Hubson, Kudłaty SoundSystem /wokal/, Filip Da B – gitara, Pat Izert – syntezator.
Data: 15. czerwca
Start: 21:00
Więcej info: FB EVENT


2. BULWAR WSCHODZĄCEGO SŁOŃCA 
– w filmie zachodziło, w Hockach Klockach wschodzi. Tam był horror, dramat i komedia. Tu tylko to ostatnie. Parafrazując tytuł hollywoodzkiego klasyka, wpadnijcie na seans taneczny, którego zwieńczeniem będzie wspólne oglądanie wschodzącego słońca. Ale pamiętajcie – zostajemy na parkiecie! Lineup: Jedynak & Ment XXL (FLIRTINI), Princess Rap, Rapperoni.

Data: 15. czerwca
Start: 22.00
Więcej info: FB EVENT

3. W CUDZIE TAŃCZYMY DO RANA – pierwszy na świecie dyskdżokejski boysband – jak by nie liczyć jest ich trzech – każdy ma specjalną moc: Jan – jest otyły, Antoś – wygląda jak by uciekł z monaru, Piotr – jest stary i brzydko pachnie. Grają muzykę pięciu dekad, nie stosują żadnych diet, więcej w nich rocka niż rapu. Przekonajcie się sami w Cudzie nad Wisłą już dzisiaj!
Data:
15. czerwca
Start: 
21:00
Więcej info: FB EVENT

4. MUZYKA DLA DZIEWCZYN Dzień Kobiet w Miłości obchodzony jest co weekend! Usłyszycie muzykę, którą dziewczyny uwielbiają śpiewać,
i do której uwielbiają tańczyć. O Miłości i nie tylko! Ponadto! W sobotę wszystkie dziewczyny wchodzą za FREE! Ulubioną muzykę dla dziewczyn grają:
Patio: DJ SL / Miko Czajkowski / Alex Köffer  & Miłość: Marcin Krupa.

Data: 15. czerwca
Start: 22:00
Więcej info: FB EVENT5. SEN: ROCK THE BELLS – jak co sobotę w Sen Warszawa najlepszy rap. Kebs i DTL zadbają o Wasz stan umysłu.  Tylko tłuste beaty, tylko najlepsze brzmienia. Pamiętajcie oprócz świetniej muzyki od godz. 19:00 możecie pysznie zjeść! Do nich obowiązkowo orzeźwiające i letnie drinki. Kucharze stworzą zmysłowe smaki – spróbujcie: beef tartare, fried calamari, czy klaszyczne sweet potato fries. Do tego dedykowane koktajle Torino Sour, czy Yogi Man. Kuchnia czynna do 1:00. Zostańcie z nimi do wschodu słońca.
Data: 16. czerwca
Start: 19:00

Więcej info: FB EVENT

 

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku

Zdjęcie wyróżniające: Pomost 511

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany