Kulturalny weekend: Co tydzień wybieramy dla Was 5 najciekawszych, najlepszych i najoryginalniejszych wydarzeń w Warszawie, sprawdźcie!

1. CO JEST GRANE FESTIVAL – podczas dwóch dni warszawskiego festiwalu na scenie zobaczycie m.in. Brodkę, Korteza, Paulinę Przybysz czy Artura Rojka. W sobotę będziecie mogli być również świadkami rozmowy Krystyny Jandy z Szymonem Majewskim. 
Data: 15. – 16. czerwca
Start: 16.00
Więcej info: FB EVENT

2. WEGAŃSKIE LATO NA MYSIEJ – sobota na Mysiej upłynie pod hasłem „Zero Waste”. Podczas całego dnia czekają na was interesujące warsztaty i wegańscy wystawcy, u których kupicie najlepszej jakości produkty. 
Data: 16. czerwca
Start: 11.00
Więcej info: FB EVENT

3. H&M MUSIC: JIMEK SYMPHONIXX + FLIRTINI – kolejna odsłona projektu H&M Music to wspaniały Jimek, który tym razem na scenie pojawi się z 60-osobowym składem, z którym wykona swoje słynne Hip Hop History. Po nim zagrają dla was Flirtini. 
Data: 16. czerwca

Start: 18.00
Więcej info: FB EVENT

4. ROZWIKŁAĆ TATĘ TASIEMKĘ: DETEKTYWISTYCZNA GRA MIEJSKA – spacery warszawskie są super! A co powiecie na grę miejską? Warszawska Wola, lata 30. XX wieku. Śledczych rozpracowują najsłynniejszą grupę przestępczą tych czasów, którą kieruje słynny Łukasz Siemiątkowski znany jako „Tata Tasiemka”. Czy uda się w końcu zdobyć obciążające go materiały? To Wy o tym zdecydujecie!
Data: 17. czerwca
Start: 12.00 
Więcej info: FB EVENT

5. LETNIE SPOTKANIA Z JAZZEM NAD WISŁĄ – w niedzielę Rejsie będzie muzycznie i kulturalnie. Jeśli kochacie jazz, to miejsce dla was. Zagra zespół The Warsaw Dixielanders. 
Data: 17. czerwca
Start: 20.00
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku.
Zdjęcie wyróżniające: Warsawholic

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany