Pomysły na ten tydzień: 11. – 13. czerwca

Czasem nie możemy doczekać się weekendu i mamy ochotę gdzieś wyjść w ciągu tygodnia, żeby chociaż na chwile oderwać się od rzeczywistości. W każdy poniedziałek proponujemy Wam 5 wydarzeń, które pomogą Wam przetrwać do piątku!

1. KONCERT RHYE W PROGRESJI – w warszawskiej Progresji odbędzie się koncert Rhye. Wydarzenie będzie częścią trasy koncertowej, promującej najnowszy album zatytułowany „BLOOD”. Ostatnie bilety nadal w sprzedaży!
Data: 11. czerwca
Start: 19.00
Więcej info: FB EVENT

 

2. OTWARCIE MUZEUM POLSKIEJ WÓDKI  we wtorek odbędzie się długo wyczekiwane otwarcie Muzeum Polskiej Wódki w Centrum Praskim Koneser. My mieliśmy szansę odwiedzić je wcześniej. Nasze wrażenia? Jest co oglądać! Sprawdź TU
Data: 12. czerwca
Start: 10.00
Więcej info: FB EVENT

3. KINO PERŁA NA KREDYTOWEJ – Kino Perła wraca na Kredytową 9! Przez całe wakacje, tuż po zachodzie słońca. Trzy razy w tygodniu! Wstęp wolny! We wtorek wyświetlany będzie film w reż. Raoul Pecka „Nie jestem twoim murzynem”.
Data: 12. czerwca
Start: 21.00
Więcej info: FB EVENT

4. ŚRODOWY APEROL – idealna przerwa w środku tygodnia na chwilę relaksu. Zielona przestrzeń Patio Smolnej zostanie wyłożona leżakami i pufami które wraz z Aperolem z pewnością umilą Wam ten wieczór dając energię na nadchodzącą drugą połowę tygodnia. Dla tych, którzy potrzebują nie tylko wypoczynku a również odrobiny rozrywki aby oderwać się od pracowitego tygodnia – od godziny 22 afterparty ze Smolna on Air. Aperol w cenie 14 zł przez całą noc! 
Data:  13. czerwca
Start: 12.00
Więcej info: FB EVENT

5. HULAJ PO WARSZAWSKU Z SYLWIĄ HUTNIK  – ostatni w tym sezonie spektakl improwizowany z Warszawą w tle. Tym razem ze wspaniałym gościem. Inspiracji dostarczy pisarka, miłośniczka Warszawy, czyli Sylwia Chutnik. Jej opowieści i fragmenty książek będą inspiracją do wymyślanych na żywo historii.
Data: 14. czerwca
Start: 21.00
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku.
Zdjęcie wyróżniające: Anton Lukashuk

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany