Melanże w ten weekend: Co tydzień wybieramy dla Was 5 najciekawszych i najbardziej szalonych melanży w Warszawie.

1. SZKOLNA DYSKOTEKA W POMOŚCIE – jako duże dzieci, dzień dziecka chętnie będziemy świętować na parkiecie. W programie hity z podstawówki, obowiązkowe wolne i białe tanga. Podpieranie ścian i siebie wzajemnie.
Data: 1. czerwca
Start: 21:00
Więcej info: FB EVENT

2. INTERNATIONAL PLAYGROUND WITH GIRLS – w piąteczek w Miłości bardzo kobieco i wspaniale. Zagrają International Girls DJ’s – NEEN NAHzuzaOKBubblegun i KVBA84. Zapowiadają się tańce do rana!
Data: 1. czerwca
Start: 22.00
Więcej info: FB EVENT

3. HOCKI KLOCKI + DANCING MIĘDZYPOKOLENIOWY – kto nie przeżył Dancingu Pokoleniowego nie wie, co to dobra zabawa. W sobotę możecie nadrobić zaległości w Hockach Klockach i pobawić się z fajnymi ludźmi w każdym wieku. 
Data: 2. czerwca
Start: 16:00
Więcej info: FB EVENT

4. SIDEONE NA BARCE – SideOne od kilkunastu lat zaopatruje warszawskich (i nie tylko!) DJ-ów w najciekawsze, najnowsze i najbardziej uwielbiane winyle, zawsze wiadomo więc, że muza będzie zacna. W sobotni wieczór zagrają dla was: Kto, DJ Sweet Crush, Wojtek WWW, Dzuma
Data: 2. czerwca
Start: 22:00
Więcej info: FB EVENT

5. SMOLNA BERLIN: WATERGATE KLUBNACHT – kolejna wyjątkowa odsłona cyklu Smolna Berlin. Tym razem w warszawskim klubie wystąpi m.in. reprezentacja słynnego Watergate Club: Marco Resmann i Ruede Hagelstein.
Data: 2. czerwca
Start: 23:30

Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku

Zdjęcie wyróżniające: Pomost 511


 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany