Pomysły na ten tydzień: 28. – 31. maja

Czasem nie możemy doczekać się weekendu i mamy ochotę gdzieś wyjść w ciągu tygodnia, żeby chociaż na chwile oderwać się od rzeczywistości. W każdy poniedziałek proponujemy Wam 5 wydarzeń, które pomogą Wam przetrwać do piątku!

1. TANGO W POMOŚCIE – wraz z powrotem wysokich temperatur, nad Wisłą ponownie zagości taniec! I tym razem nie chodzi o weekendowe harce na parkiecie. Pierwszy w tym sezonie Wieczór Tańca nad Wisłą: TANGO I MILONGA już 28. maja w poniedziałek, w Pomost 511. Wstęp bezpłatny!
Data: 28. maja
Start: 17.00
Więcej info: FB EVENT

2. OUTDOOR COMEDY SUCKS?! – we wtorek zajrzyjcie do Iskry, ponieważ powraca ich komediowy cykl! W mokotowskim ogrodzie zobaczycie najlepsze stand-upy. W pierwszej odsłonie zaprezentują się Cezary Jurkiewicz i Damian Skóra. 
Data: 29. maja
Start: 20.00
Więcej info: FB EVENT

3. BUCHWALD I MŁYNARSKI W KLUBIE KOMEDIOWYM – Buchwald i Młynarski poimprowizują o… przypałach. Czy trzeba mówić coś więcej?
Data: 30. maja
Start: 19.00
Więcej info: FB EVENT

4.ROCK & ROLL W GRUNCIE I WODZIE – w czwartek możecie poszaleć w rokendrolowym stylu nad Wisłą. Grunt i Woda zaprasza na imprezę z niesamowitą muzyką na żywo. Na jeden wieczór przeniesiecie się do lat 50. i 60. Zagra zespół Twist and Shout!
Data:  24. maja
Start: 20.00
Więcej info: FB EVENT

Fot. Grunt i Woda

5. JAZZ W SPATIFIE – jeśli kochacie jazz, w czwartek musicie pojawić się w SPATiFie. Podczas kolejnej odsłony cyklu Jazzstate zagrają dla was Bartek Łupiński – puzon, Maciej Wojcieszuk – bębny,  Rafał Różalski – bas, Tomek Sołtys – piano.
Data: 31. maja
Start: 20.00
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku.
Zdjęcie wyróżniające: Anton Lukashuk


 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany