Warszawski festiwal Undercity ogłasza listę pierwszych artystów, którzy wystąpią 3 listopada w Hali Torwar. Listę headlinerów otwierają Dixon i Dubfire, kto poza nimi pojawi się na scenie?

Undercity to nowy projekt, za którym stoją twórcy klubu Smolna, czyli jednego z najlepszych warszawskich klubów. Teraz zorganizują halowy festiwal, podczas którego na 3 scenach można będzie usłyszeć ponad 20 artystów reprezentujących czołówkę światowej sceny muzyki elektronicznej. Ich występom towarzyszyć będzie rozbudowana oprawa multimedialna – instalacje świetlne, wizualizacje i dedykowana scenografia.

Pierwsi headlinerzy
Pierwszym headlinerem Undercity będzie Dixon, który powróci do Polski po kilkuletniej przerwie. Artysta jest uważany za jedną z czołowych postaci na międzynarodowej scenie, co potwierdzają tytuły najlepszego DJ-a na świecie w rankingach od 2013 do 2017 roku serwisu Resident Advisor. Dixon to również współzałożyciel cenionej wytwórni Innervisions. 

Dubfire, z kolei, to postać przed laty współtworząca nagrodzony nagrodą Grammy duet Deep Dish, słynący m.in. z remiksów dla Depeche Mode, Madonny i The Rolling Stones, a także z wielkich hitów – „Hello” i „Flashdance”. Potem artysta postanowił jednak zwrócić się ku nieco innym brzmieniom, znacznie bliższym stylistyce techno i od lat jest jednym z najbardziej znanych przedstawicieli tego nurtu. Stało się tak m.in. za sprawą świetnych autorskich produkcji, gorąco przyjmowanych występów na całym świecie i działalności wytwórni SCI + TEC.

Kolejni artyści to Extrawelt i Roman Poncet. Zapowiada się naprawdę dobrze. Czy powstanie nowy Festiwal, który będzie miał szansę stać się kultowym?

Miejsce: Hala Torwar
Data: 3. listopada
Bilety: 129 zł, do nabycia TUTAJ

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany