Melanże w ten weekend 18. – 20. maja

Melanże w ten weekend: Co tydzień wybieramy dla Was 5 najciekawszych i najbardziej szalonych melanży w Warszawie.

1. JUWENALIA PW 2018 – powraca jedna z największych i najlepszych studenckich imprez w Polsce – Juwenalia Politechniki Warszawskiej! Podczas tegorocznej edycji nastąpi inauguracja nowej sceny muzycznej – ELECTRONIC MUSIC STAGE (EMS) – inspirowanej warszawskim festiwalem muzyki elektronicznej PURE Festival. W trakcie dwudniowej imprezy będziecie mieli okazję usłyszeć polskich wykonawców w obrębie gatunków downtempo, house, electro oraz techno. A wstęp jest bezpłatny!
Data: 18. – 19. maja
Start: 18:00
Więcej info: FB EVENT

2. SOUL SERVICE & ENVEE NA BARCE – pierwsze w tym sezonie spotkanie z ekipą Soul Service na Barce! Kolektyw tym razem reprezentują Cpt. Sparky i Papa Zura, wspierani przez gościa specjalnego — znanego barkowego i leśnego Niedźwiedzia — Envee! Soul Service to Burn Reynolds, Kapitan Sparky, Misty, Ojciec Karol i Papa Zura — kolektyw didżejsko-promotorsko-wydawniczy, od 2005 nieprzerwanie promujący niebanalną muzykę funkową, soulową, disco, psychodeliczną i tropikalną. Wydali serię kompilacji „Polish Funk”, a ostatnio „KRONIKI FILMOWE – Polish Library Music 1963-78”. Na zawsze na Barce.
Data: 18. maja
Start: 21.00
Więcej info: FB EVENT

3. FIESTA DE WISŁA – nadwiślańska plaża i nocni plażowicze zostaną zabrani razem z GLOBAL DIGGERS w muzyczną podróż przez wszystkie wybrzeża świata! Odwiedzicie Bałkany, Afrykę, Bliski Wschód i Amerykę Południową. PapaBen, Duże Pe, Warsaw Balkan Madness i Bratko pokażą Wam tej nocy jak wygląda prawdziwa FIESTA DE WISŁA!
Data: 18. maja
Start: 22:00
Więcej info: FB EVENT

4. Z MIŁOŚCI DO ORIENTU – misy tybetańskie, kadzidełka, łapacze snów, dużo pozytywnych emocji – to tylko niektóre skojarzenia związane z orientem. Wybierzecie się w podróż do świata przepięknych dźwięków. Zadbają o Was: LuLu Malina,Foxall, Raidho . Zostaw za sobą wszystko i poczuj MIŁOŚĆ DO ORIENTU. W Miłości gra: Łukasz Kowalka (Duszne Granie)
Data: 19. maja
Start: 22:00
Więcej info: FB EVENT

5. WHEREISMYMIND!? –Tęskniliście? To już 5 lat razem. Kolejna odsłona #whereismymind? Premierowo w tym sezonie zagrają… Exboyfriends! Do zobaczenia w sobotę!
Data: 19. maja
Start: 21:00
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku

Zdjęcie wyróżniające: Pomost 511

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany