Kulturalny weekend: 18. – 20. maja

Kulturalny weekend: Co tydzień wybieramy dla Was 5 najciekawszych, najlepszych i najoryginalniejszych wydarzeń w Warszawie, sprawdźcie!

1. KLANCYK GRA ZABURZONE OSOBOWOŚCI – nie ma lepszego pomysłu na początek weekendu niż Klancyk. Zaburzone osobowości to improwizowany spektakl poświęcony ludziom i ich dziwactwom. To długa forma improwizowana, odgrywana bez przygotowania. Zawsze śmieszne
Data: 18. maja
Start: 19.00
Więcej info: FB EVENT

2. ŚWIĘTO WAKACJI – letnie sukienki, modne dodatki, kostiumy kąpielowe, rowery, hamaki i wiele, wiele innych już w najbliższą sobotę na Mysiej 3. Przygotujcie się do wakacji w najlepszym stylu!
Data: 19. maja
Start: 11.00
Więcej info: FB EVENT

3. DZIEŃ I NOC FOOD TRUCKÓW – w sobotę noc muzeów, ale przecież trzeba też jeść! Na Placu Defilad od południa do późnych godzin nocnych będą na was czekać najlepsze food trucki. Smaczne jedzenie i super atmosfera!
Data: 19. maja

Start: 12.00
Więcej info: FB EVENT

4. SLOW WEEKEND – sobota i niedziela w duchu slow? Tylko na targach Slow Weekend, przy Mińskiej 65 Ponad 200 najlepszych polskich projektantów, twórców i designerów. Jedzenie, ciuchy, akcesoria i wiele innych. Wpadniecie?
Data:  19. – 20. maja
Start:  11.00
Więcej info: FB EVENT

5. WARSZTATY TANECZNE Z WARSZAWSKĄ ORKIESTRĄ SENTYMENTALNĄ – nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy na niedzielę nie zaproponowali czegoś muzycznego. W Bemowskim Centrum Kultury, w niedzielne popołudnie nauczycie się swingować przy klimatycznej muzie na żywo!
Data: 20. maja
Start: 12.00
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku.
Zdjęcie wyróżniające: Warsawholic

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany