Resort Komedii zaprasza na Maraton Improwizacji 2018 – 16 godzin komedii na żywo! Warszawski Maraton Improwizacji Teatralnej w Noc Muzeów to impreza, która po raz pierwszy odbyła się trzy lata temu. Idea, która towarzyszy temu wydarzeniu to pokazanie jak największej ilości grup związanych z warszawską sceną improwizacji teatralnej i możliwość wspaniałej zabawy.

Aktorzy spędzają całą noc grając dla zmieniającej się wciąż publiczności, pokazując stałe grupy, powołując, jak w improwizacji jazzowej nagłe składy, próbując nowych formatów, i prezentując ideę komedii na żywo, która cieszy się w Warszawie coraz większą popularnością.

Młodzi i Seniorzy

W czasie tego szaleństwa okazję do występów mają też młode grupy, złożone ze studentów Szkoły Impro (www.szkolaimpro.pl), niektóre na maratonie po raz pierwszy występujące przed publicznością. W tym roku wystąpi też pierwsza w Polsce improwizująca grupa seniorów „Seniorwizacja”.

Maraton odbędzie się przy Placu Teatralnym w klubokawiarni Resort. Wystąpią znane grupy takie jak Klancyk, Hurt Luster, Hofesinka. Wystąpią składy z Resortu Komedii, będą improwizowane dubbingi a nawet ulubione programy telewizyjne z lat 90. Będą też Muzyczne Chwile z Maćkiem i Krzyśkiem, i muzyka i piosenki improwizowane.

16 godzin wspaniałego teatralnego doświadczenia – wszystko zacznie się o 12:55 i zakończy o 5 rano. W ciągu pierwszych godzin imprezy zaprezentują się młodzi improwizatorzy, potem bardziej doświadczone grupy.

Miejsce: Resort Komedii, ul. Bielańska 1
Data: 19. maja 
Godzina rozpoczęcia: 12:55
Godzina zakończenia: 5:00 20 maja 2018

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany