Już w najbliższą sobotę, 19. maja, po raz piąty klub Iskra zaprasza wszystkich spragnionych imprez na świeżym powietrzu na Wielkie Otwarcie Ogrodu oraz inaugurację letniego sezonu, podczas którego zaiskrzy. I to nie raz!!   

Wielkie Otwarcie Ogrodu Iskry

W tym dniu na scenie jednej z największych i najpiękniejszych zielonych przestrzeni wystąpi sześciu dobrze znanych stołecznym klubowiczom artystów. Za sterami staną: I Say Mikey, Princess Rap, redaktor naczelny magazynu “K-MAG” Mikołaj Komar, Kuvau b2b Alex Köffer oraz Panda. Oprócz muzycznych uniesień, na wszystkich przybyłych gości czekać będzie basen, wygodne leżaki,  bujna przyroda i bar uzbrojony w pyszne drinki oraz przygotowanych na wszystko barmanów.

W niedzielę również nie będziecie się nudzić
W niedzielę po wieczornym
Wielkim Otwarciu Ogrodu odbędzie się Międzykulturowy Piknik, na którym nie zabraknie kuchni wietnamskiej, indyjskiej, gruzińskiej, hiszpańskiej, libańskiej, szeroko pojętych smaków Azji, orientalnych przypraw i dodatków do jedzenia.

Kolejne miesiące letniego sezonu na Polu Mokotowskim wypełnią rozmaite imprezy cykliczne, a będą to, między innymi, wtorkowe stand-upy, przygotowane we współpracy ze Stand-Up Polska oraz kulinarne pikniki jak i przeróżne wydarzenia tematyczne. Natomiast w piątki i soboty Iskra będzie przemieniać się w tętniące życiem miejsce wypełnione muzyką, w którym odnajdzie się każdy fan tańca i rasowego brzmienia.

Miejsce: Iskra Pole Mokotowskie
Data: 19. – 20. maja
Wstęp: do 24.00 wszyscy zapisani na FB wchodzą za darmo. Reszta: 10 zł

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany