Melanże w ten weekend 11. – 13. maja

Melanże w ten weekend: Co tydzień wybieramy dla Was 5 najciekawszych i najbardziej szalonych melanży w Warszawie.

1. WSZYSTKIE NIEPRZESPANE HOCKI – to te wszystkie najlepsze, nieprzespane noce kiedy tańczycie, wygłupiacie się, obserwujecie świt nad Wisłą i tworzycie wspomnienia. Nie ma co się zastanawiać – kontynuujemy kilkuletnią hockową tradycję – zaczynamy o zmroku i kończymy po świcie. Wyśpimy się kiedy indziej!. Powiekom nie pozwolą opaść: Dj Rizzle, Kuvau, Vinylstealer, DJ MACU.
Data: 11. – maja
Start: 22:00
Więcej info: FB EVENT

2. SZTORM W CUDZIE | PIOS & FILIP GRZ / NORTHSIDERS – do Cudu nad Wisłą nadciąga nadbałtycki sztorm z Northsiders – kolektywu czwórki przyjaciół. Organizatorzy nielegalnych imprez na plaży. Rezydenci trójmiejskich parkietów. Przywiozą dla Was wszystko co najlepsze! PIOS aka dj ŻÓŁW – house, disco, oldschool hh, 80’s-90’s edit. Grywa reguralnie w Trójmieście i stolicy. Ojciec, grafik, artysta, menel, kumpel.  FILIP GRZ. aka Broda: najmłodszy z ekipy. Przedstawiciel świeżego brzmienia, deep low & slow. Beng do rana!
Data: 11. maja
Start: 20.00
Więcej info: FB EVENT

3. POMOST 90511 – tej nocy Brandon po zagorzałych pląsach dołączy do zespołu szkolnej gazety i pozna inteligentną redaktorkę, Andreę, Brenda zaprzyjaźni się z nieco zarozumiałą Kelly. Będą też trudne historie – Davida ze Stevem i gorące romanse… Plotek nie będzie końca. Jak to na najbardziej wyczekiwanym wydarzeniu towarzyskim tygodnia! Należy być. Inaczej swoją wersję opowiedzą GLASS Hunters, wtedy może być całkiem nie do przyjęcia…. Tego wieczoru gorąc nie zejdzie z policzków. 
Data: 12. maja
Start: 21:00
Więcej info: FB EVENT

4. BYŁAS SERCA BITEM – Miłosny klasyk na Kredytowej! Bitowe piosenki o miłości i od serca. Rzeczy nowe zmieszane z klasyką. W hip-hopowym stylu,  Bez wstydu i z zacięciem! Nie zwalniamy tępa! Zagrają:  Jedynak, Ment XXL, CZARLSON, Panda. W Miłości gra: Dj Erha
Data: 12. maja
Start: 22:00
Więcej info: FB EVENT

5. UL – OTWARCIE OGRÓDKA + DJ SET B. KRUCZYŃSKIEGO – w tym sezonie ogródek będzie znacznie gorętszy, słoneczniejszy i lepszy. Otwarcie uświetni DJ set Bartosza Kruczyńskiego, który właśnie przygotowuje się do wydania kolejnej płyty — solowego projektu Pejzaż, opartego na samplach z polskiej muzyki rozrywkowej. W świętowaniu pomoże Beefeater, ze specjalnymi promocjami — shotem za 9, Tomem Collinsem z lemoniadą różaną za 15 i autorskim Double G za 22.
Data: 12. maja
Start: 18:00
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku

Zdjęcie wyróżniające: Pomost 511

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany