Szczypta dobrego smaku, garść humoru i cztery łyżki świetnej zabawy. W ten oto sposób powstaje jedyny i niepowtarzalny wieczór improwizacji w kinie Praha! Nowy cykl spotkań z dużą dawkę śmiechu. Kolejne spotkanie już 21 maja, a wystąpi przed Wami „Arnold S.”


Improwizowane pokazy są za każdym razem inne i różnią się pomiędzy sobą. Poszczególne grupy improwizacyjne charakteryzują się swoim własnym, wypracowanym stylem. Aktorzy są jednocześnie reżyserami i scenarzystami ściśle ze sobą współpracującymi w tym samym czasie, bez wcześniejszego przygotowania czy planowania. Impro jest spontaniczne, wciągające i zabawne. Ale by się o tym przekonać, musicie najpierw zobaczyć to na własne oczy i dać się całkowicie pochłonąć!

Arnold S. kontra trailery vol. 2

Wstrząsające wydarzenie pod tytułem „Arnold S. kontra trailery vol. 2” już w poniedziałek, 21. maja o godz. 20:30. Wystąpi przed Wami grupa „Arnold S.” 10. improwizatorów z grupy Arnold S. będzie improwizować sceny do 10 trailerów, których wcześniej nie widzieli na oczy. Może być tak, że Hercules będzie pojedynkował się z Harrym Potterem; List do M. napisze sam James Bond, a Piękna nie zakocha się w Bestii. Komediowy spektakl improwizowany z najwyższym poziomem nieprzewidywalności z Hollywoodzkimi bohaterami w tle.

Oskar za brak scenariusza, Złoty Glob za scenografię oraz Srebrny Harold w kategorii teatr improwizowany – taki jest „Arnold S.”. Polska grupa teatru improwizowanego z holly-łódzkimi aspiracjami. Mięśnie komedii wykute na warszawskich scenach według wrocławskich treningów. Kulturyści pointy. Gubernatorzy absurdu. Terminatorzy storytellingu.

„More suprising than Game of Thrones” – George R.R. Martin
„To jest bardziej porąbane niż wszystko, co do tej pory nakręciłem” – David Lynch
„Nie znam się, ale fajnie się nazywają” – Arnold Schwarzenneger
Grupę impro „Arnold S.” tworzą: Magda Łuczak, Maria Peliwo, Agnieszka Purc, Ewa Senk, Kasia Szymańska, Joanna Zielińska, Bart Jurkowski, Kajetan Kowalski vel Oczeretko, Tomasz Marciniak, Janek Purc.

IMPRO W PRAHA!

Data: 21. maja (poniedziałek)
Godz: 20:30
Czas trwania: 90 minut
Ceny biletów – 20zł (normalny), 15zł (ulgowy: dla uczniów i studentów z ważną legitymacją oraz posiadaczy „Karty Praha”)
Miejsce: Kino Praha

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany