Pomysły na ten tydzień: 7. – 10. maja

Czasem nie możemy doczekać się weekendu i mamy ochotę gdzieś wyjść w ciągu tygodnia, żeby chociaż na chwile oderwać się od rzeczywistości. W każdy poniedziałek proponujemy Wam 5 wydarzeń, które pomogą Wam przetrwać do piątku!

1. WSZYSCY JESTEŚMY FOTOGRAFAMI  – kolejne spotkanie dziewiątej edycji cyklu Wszyscy Jesteśmy Fotografami. Tym razem poprowadzi je Przemysław Pokrycki, który zgłębi temat “Życzenia i wyobrażenia, czyli o fotografii ślubnej”. 
Data: 7. kwietnia
Start: 19.00
Więcej info: FB EVENT

2. SUSAN SONTAG I IRENA GRUDZIŃSKA GROSS: FILMY O PISANIU   –  niezwykły dokument o niezwykłej kobiecie – Susan Sontag. Intymny portret inspirującej artystki, pisarki i aktywistki. Po projekcji o filmie będzie można porozmawiać z Iwoną Grudzińską – Gross.
Data: 8. maja
Start: 19.00
Więcej info: FB EVENT

3. KRÓTKIE FILMY MAĆKA STUHRA – „Milczenie polskich owiec” i „Ding Dong” to filmy świetnego Maćka Stuhra, które we wtorek będziecie mieli okazję zobaczyć w Kinie Elektronik. 
Data: 8. maja
Start: 20.30
Więcej info: FB EVENT

4. CHUĆ WARSZAWSKA: EKSCESY SEKSUALNE DAWNYCH WARSZAWIAKÓW – Anna Winczakiewicz oraz Jędrzej Kupczyński z Towarzystwa Paragraf 22, podczas kolejnego spotkania w Worku Kości, opowiedzą o seksie i zbrodni w dawnej Warszawie. Mnóstwo ciekawostek i prawdziwych historii, które zaskoczą i zmrożą krew w żyłach!
Data:  9.maja
Start: 19.00
Więcej info: FB EVENT

5. NATALIA MACZEK: 5DAYS 5WAYS – pierwsze spotkanie z tegorocznej edycji 5 days 5 ways odbędzie się w Piekle nad Niebem. Gościem będzie Natalia Maczek, współzałożycielka marki MISBHV.
Data: 10. maja
Start: 18.00
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku.
Zdjęcie wyróżniające: Anton Lukashuk 


 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany