Długi weekend i ładna pogoda? Tutaj nie obędzie się bez grilla! Gdzie w Warszawie możemy rozpalić grilla bez przypału i ryzyka mandatu? Poznaj listę miejscówek, w których możesz smażyć kiełbaski do woli!

Fot. Pixabay/ kaboompics

1. Nadwiślańskie Plaże – są takie plaże w Warszawie, na których rozpalicie ognisko czy grilla nie narażając się na mandat? Możecie zrobić to na ukochanej przez Warszawiaków poniatówce, plaży praskiej i saskiej, a także za klubem sportowym Spójnia na Żoli. Kiełba, plaża i woda? Wakacje w mieście jak malowane!

2. Fort Bema – na tej ogromnej przestrzeni każdy znajdzie miejsce dla siebie. Tutaj wszędzie możecie rozpalić grilla i cieszyć się majówkowym klimatem, nie wyjeżdżając z miasta. 

3. Las Kabacki/ Powsin – wiadomo. Ta miejscówka jest znana wszystkim Warszawiakom łaknącym natury, bez wyjeżdżania z miasta. W specjalnych miejscach rozpalicie tutaj legalnie zarówno grilla, jak i ognisko. 

4. Pole Mokotowskie – wielki park w centrum miasta każdego lata przyciąga tłumy. Tutaj, o czym wielu nie wie, również legalnie rozpalicie grilla. Wybierając miejscówkę pamiętajcie jednak, żeby nie przeszkadzać innym odwiedzającym park! 

5. Park Skaryszewski i Park Rydza-Śmigłego – tutaj, w pięknych okolicznościach przyrody, również spokojnie możecie rozpalić grilla. To fajne miejscówki na miejski piknik z przyjaciółmi i rodziną. Zwłaszcza przy słonecznej pogodzie!

Zdjęcie wyróżniające: Pixabay/ tookapic

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany