Nadeszła ta chwila, na którą każdy z Was z utęsknieniem czekał! W tym roku Pokój na lato otwarty zostanie tanecznym krokiem, bo rozstawione na skarpie parkiety czekać będą na Was i Wasze tańce-wygibańce! Tak, w tym sezonie na otwarciu Pokoju czeka Was dancing pod gwiazdami!

Dancing pod gwiazdami

W przepiękny wieczór, 19 maja w Noc Muzeów, Gabriela Kulka i Michał „Bunio” Skrok wraz z Warszawską Orkiestrą Rozrywkową rozgrzeją Was premierowym w stolicy występem. Udało im się stworzyć najlepszą polsko – brazylijską drużynę muzyczną; złożoną z piosenek Andrzeja Dąbrowskiego, Gal Costy, Ireny Santor czy Gilberto Gila. Tej nocy polskie i brazylijskie rytmy połączą nas nicią przyjaźni i wzajemnego zrozumienia.
Czeka więc Was dancingowa noc.

To jak? Zakasamy rękawy, zawiniemy kiecki? Dacie się zaprosić do tańca? Po dancingu, trzymając się polskich i brazylijskich przebojów, muzyczne stery przejmie Dyskdżokej KOZAK. Co jeszcze na Was czeka? Niezastąpiony Fotomat! Zrobicie pamiątkowe zdjęcia w szalonych, tanecznych pozach! Czekają na Was same miłe i pyszne dobrocie za barem, o które zadba WarsandSawa! Wkroczy też premierowe jedzenie, nadjedzie food truck BIMBO di Wars i Sawa.

Miejsce: Pokój na Lato
Data: 19. maja
Start: 20. maja
Wstęp wolny!

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany