Nocny Market przez dwa sezony zdążył stać się miejscem, na którym ludzie w Warszawie uwielbiali spędzaj weekendy, spotykać się ze znajomymi i próbować pyszności z najróżniejszych warszawskich knajp. Nie mogliśmy doczekać się powrotu Nocnego Marketu na Główny, ale niestety… mamy złą wiadomość. 

W tym roku Nocny Market nie pojawi się na Głównym i nie wiadomo czy pojawi się w ogóle. W swoich social mediach organizatorzy popularnych targów podzielili się informacją, która zasmuciła fanów wydarzenia. W oświadczeniu czytamy: 

„Czekaliśmy do ostatniego momentu, żeby w końcu wydać oficjalne ogłoszenie na temat tegorocznego sezonu. Nie dementowaliśmy plotek, nie komentowaliśmy domysłów, bo wierzyliśmy, że nie będziemy musieli i zaskoczymy Was tylko dobrymi wiadomościami. Przyszła jednak pora, by wytłumaczyć Wam jak wygląda sytuacja i przyszłość Nocnego Marketu.

Przepraszamy, że milczeliśmy tyle miesięcy, ale przez cały czas przyszłość Marketu nie była przesądzona. Pracowaliśmy dzień i noc, główkowaliśmy, odbyliśmy dziesiątki spotkań, by do Was wrócić. Poruszyliśmy niebo i ziemię, by pozostać na Głównym, przeszukaliśmy całą Warszawę pod kątem nowej lokalizacji. Niestety na chwilę obecną nie jest to możliwe – pewne decyzje i kwestie formalne nie są od nas po prostu zależne.

Jest nam bardzo przykro, ale zapewniamy, że nie rezygnujemy z Nocnego Marketu! Będziemy kontynuować starania, by wrócić do Was jak najszybciej (…)”. 

Liczymy, że organizatorom Nocnego uda znaleźć się nową, równie dobrą miejscówkę jak najszybciej. Trzymamy kciuki, a na razie – będziemy tęsknić!


 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany