Top 5: Pomysły na ten tydzień 16. – 19. kwietnia

 

TOP 5: pomysły na ten tydzień. Czasem nie możemy doczekać się weekendu i mamy ochotę gdzieś wyjść w ciągu tygodnia, żeby chociaż na chwile oderwać się od rzeczywistości. W każdy poniedziałek proponujemy Wam 5 wydarzeń, które pomogą Wam przetrwać do piątku!

1. FUTURE SHORT SPRING SEASON 2018 – Future Shorts powraca! Już dzisiaj w Niebie zobaczycie wiosenną kompilację filmów krótkometrażowych! Największy międzynarodowy festiwal krótkich filmów już niebawem na niebiańskim ekranie. 
Data: 16. kwietnia

Start: 19.00
Więcej info: FB EVENT

2. SFILMOWANI I „NIGDY CIE TU NIE BYŁO” – Gutek Film oraz Sfilmowani zapraszają na specjalny pokaz filmu „Nigdy cię tu nie było” w reż. Lynne Ramsay, który odbędzie się we wtorek o godz. 20:30 w Kinie Muranów w Warszawie. Po seansie odbędzie się spotkanie wraz dyskusją z Agnieszką Pisarek i Dawidem Adamkiem – twórcami Sfilmowanych.
Data: 17. kwietnia
Start: 20.30
Więcej info: FB EVENT

3. NF W NIEBIE –  amerykański raper, który w przeciągu kilku tygodniu podbił listy przebojów, zagra na żywo już w środę w klubie Niebo! NF, czyli Nathan Feuerstein to młody raper, który wzbudził sensację trafiając z dnia na dzień, drogą Drake’a i Jay-Z, na szczyty notowań Billboard. Album „Perception”, który artysta będzie promował na nadchodzącej trasie jest trzecim krążkiem w dorobku artysty. NF, ze względu na styl muzyczny, trudną przeszłość i kolor skóry porównywany jest do Machine Gun Kelly i Eminema – trudno się z tym nie zgodzić, słuchając emocjonalnych i bardzo energetycznych utworów rapera.
Data: 18. kwietnia
Start:  19.00
Więcej info: FB EVENT

4. WOJTEK MAZOLEWSKI QUINTET – wielkie święto dobrej muzyki w Worku! Wybuchowe, eklektyczne koncerty to znak firmowy muzyki Mazolewskiego. To na występach „live” można poczuć moc ostatniego albumu kwintetu „Pola” oraz usłyszeć jak jej historia pisze się ciągle na nowo. To popis muzycznego dream team’u Mazolewskiego z Joanną Dudą, Markiem Pospieszalskiego, Oskarem Toroka i Qbą Janickim. Uwaga – wstęp na wydarzenie jest darmowy!
Data: 18. kwietnia
Start: 20.00
Więcej info: FB EVENT

5. CZWARTKOWA PREMIERA: MIŁOŚĆ NA ASAP-IE – cykl improwizowanych spektakli obyczajowych w Klubie Komediowym. „Miłość na ASAP-ie” to spektakl komediowy o trudach zachowania zdrowych proporcji między karierą zawodową a życiem uczuciowym. Mariusz i Marzena. Oboje około trzydziestki, mieszkają w Warszawie, gdzie pracują w tej samej redakcji czasopisma lifestyle’owego. On nie planuje przyszłości, jest zadowolony z tego, co ma, a na co dzień działa spontanicznie (co często obraca się przeciwko niemu). Ona z kolei traktuje aktualną pracę jako konieczny etap na drodze do spełnienia prawdziwych ambicji, w międzyczasie oddając się dziwacznym, modnym hobby. Pomimo różnic charakterów oraz problemów w pracy są razem i walczą – mniej lub bardziej udolnie – o szczęśliwy, normalny związek.
Data: 19. kwietnia
Start: 21.00
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku.

Zdjęcie wyróżniające: Anton Lukashuk

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany