Kulturalny weekend: 6. – 8. kwietnia

Kulturalny weekend: Co tydzień wybieramy dla Was 5 najciekawszych, najlepszych i najoryginalniejszych wydarzeń w Warszawie, sprawdźcie!

1. PREMIERA FILMU „TWARZ” Z UDZIAŁEM AKTORÓW  – w piątkowy wieczór wybierzcie się do Kinoteki, gdzie będziecie mieli zobaczyć film Małgorzaty Szumowskiej „Twarz”, który otrzymał m.in. Srebrnego Niedźwiedzia za reżyserię na Festiwalu w Berlinie. W spotkaniu po pokazie wezmą udział Mateusz Kościukiewicz i Agnieszka Podsiadlik.
Data: 6. kwiernia
Start: 18.15
Więcej info: FB EVENT

2. WARSZAWIAKI W DZIKU – KONCERT SZEMRANY  – koncert i potańcówka w rytmie polki, ulicznego tanga, pijanych foxtrotów i bujanych walczyków zagranych przez Warszawiaków, którzy wydal właśnie nową płytę
Data: 6. kwietnia

Start: 20.00
Więcej info: FB EVENT

3. ŚWIĘTO KWIATÓW – wreszcie słońce za oknem, wreszcie ciepła temperatura! Trzeba przygotować mieszkania i balkony na nadejście wiosny i lata. Jeśli to czujecie, w sobotę wpadajcie na Mysią, gdzie każdy miłośnik kwiatów znajdzie coś dla siebie!
Data: 7. kwietnia
Start: 11.00
Więcej info: FB EVENT

4. ROMANTYCZNA KRÓLIKARNIA –  kolejna wycieczka ABC Warszawy, która odkryje przed Wami niezbadane elementy historii Warszawy. Tym razem wszystko skupi się na pięknej Królikarni. Poznacie odpowiedzi na pytania, o których zadaniu nigdy byście nie pomyśleli!
Data:  7. kwietnia
Start:  12.00
Więcej info: FB EVENT

5. KONCERT: DUET FANTASTYCZNY – PADEREWSKI I CHOPIN – Muzeum Narodowe zaprasza na wyjątkowy koncert, na którym wybrzmią najlepsze kompozycje Paderewskiego i Chopina. 
Data: 8. kwietnia.
Start: 18.15
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku.
Zdjęcie wyróżniające: Pixabay


 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany