Nieoczywista i intrygująca Kasia Lins podbija serca i polski rynek muzyczny. Wokalistka, pianistka, kompozytorka i autorka tekstów, z prędkością światła pnie się po szczeblach kariery. Ambitny, kobiecy styl i nostalgiczny alt pop z elementami folku, rocka i soulu – już w kwietniu na niebiańskiej scenie.


Wokalistka, pianistka, kompozytorka i autorka tekstów

Kasia Lins – wykonuje muzykę autorską, którą najtrafniej określić można jako nostalgiczny alt pop z wyraźnie słyszalnymi wpływami folku, rocka i soulu. Zadebiutowała w 2013 roku.  Występowała przed Imany, Anią Dąbrowską, Natalią Przybysz i Jessie Ware. W marcu 2017 roku wydała EP-kę zatytułowana "Save me boy". Znalazły się na niej cztery utwory odzwierciedlające charakter nadchodzącego albumu długogrającego. Tego samego roku ukazał się singiel „Dawno”, w którym Kasia stworzyła poruszający duet z Łukaszem Lachem (liderem zespołu L.Stadt), znakomicie podkreślony klipem autorstwa Karola Łakomca – gitarzysty w zespole Kasi Lins. W viralu pod szyldem „Dawno” wsparli działania Kasi tacy artyści jak: Bela Komoszyńska (Sorry Boys), Daria Zawiałow, Marcelina, Piotr Rogucki, Leski, Buslav, Gabi Drzewiecka czy duet Xxanaxx.

„Wierz ostatni”

23 lutego 2018 roku odbyła się premiera debiutanckiego albumu Kasi „Wiersz ostatni” promowana przez singiel o tym samym tytule. Płyta przepełniona jest charakterystycznymi, porywającymi harmoniami wokalnymi, przestrzennymi gitarami i emocjonalnymi tekstami. Wszystko dopełnione oryginalnymi instrumentami takimi jak Oud czy urokliwy Wurlitzer.

Współkompozytorami utworów  są Michał Lange i Karol Łakomiec. Za produkcję odpowiadają Marcin Bors i Michał Lange.

Skład zespołu:
Kasia Lins – wokal / piano
Karol Łakomiec – gitara
Zuza Kłosińska – gitara / wokal
Miłosz Oleniecki – instr.klawiszowe / synth bass
Wiktoria Jakubowska – perkusja / wokal

Miejsce: Niebo, ul. Nowy Świat 21
Data: 6. kwietnia
Start: 20:30
Bilety: 30-50 zł, dostępne na Going., Biletomat, Eventim oraz w Empikach, salonach Media Markt i Saturn

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany