Top 5: Pomysły na ten tydzień 12. – 15. lutego

TOP 5: pomysły na ten tydzień. Czasem nie możemy doczekać się weekendu i mamy ochotę gdzieś wyjść w ciągu tygodnia, żeby chociaż na chwile oderwać się od rzeczywistości. W każdy poniedziałek proponujemy Wam 5 wydarzeń, które pomogą Wam przetrwać do piątku!

1. WARSZTATY KALIGRAFII PIÓREM  – Wieczorowa Szkola Zawodowa to cykl warsztatów organizowanych w Stacji Muranów. Już w poniedziałek Grzegorz Jarzynowski ze studia Tusz za Rogiem poprowadzi warsztaty z kaligrafowania piórem. Warsztaty składające się z 4 spotkań to koszt 440 złotych, ale naprawdę warto. Pierwsze zajęcia już dziś.
Data: 12. lutego
Start: 19.00
Więcej info: FB EVENT

2. PTAKI ŚPIEWAJĄ W KIGALI: POKAZ I DYSKUSJA – wtorkowy wieczór to idealny moment na dobry film. „Ptaki śpiewają w Kigali” to film w reżyserii Krzysztofa Krauze i Joanny Kos-Krauze. Po projekcji odbędzie się dyskusja z udziałem reżyser filmu Joanny Kos-Krauze oraz dziennikarza Dariusza Rosiaka.
Data: 13. lutego
Start: 17.00
Więcej info: FB EVENT


3. WALENTYNKI Z TEATREM PIJANA SYPIALNIA W DRUKARNI  
– restauracja Drukarnia zaprasza na walentynkową kolację i  wieczór z Teatr Pijana Sypialnia,największym niezależnym teatrem w kraju, który tego wieczoru zaprezentuje Wam specjalny walentynkowy program artystyczny!

Data:  14. lutego
Start:  18.00
Więcej info: FB EVENT

4. WARSZTATY DZIENNIKARSKIE „OPOWIADANIE HISTORII LOKALNYCH” – alternatywa do klasycznych walentynek to pierwsze spotkanie z cyklu warsztatów dziennikarskich „Opowiadanie historii lokalnych” z Beatą Chomątowską i Agatą Napiórską. Zapowiada się bardzo ciekawie!
Data: 14. lutego
Start: 18.30
Więcej info: FB EVENT

5. MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KOLAŻU – już w czwartek startuje wspaniała wystawa kolażu. My wybierzemy się do Galerii Korekta!  Na wystawie zobaczycie prace  aż 24 artystów z całego świata! Super! Wystawa potrwa do 3. marca.
Data: 15. lutego
Start: 18.00
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku.

Zdjęcie wyróżniające: geralt/Pixabay


 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany