Kulturalny weekend: 9. – 11. lutego

Kulturalny weekend: Co tydzień wybieramy dla Was 5 najciekawszych, najlepszych i najoryginalniejszych wydarzeń w Warszawie, sprawdźcie!

1. DUBBINGI NISZCZĄ: KORONĘ KRÓLÓW – z „Korony królów” bekę ma każdy, ale co jeśli będą żartować z niej profesjonalni improwizatorzy? Artyści będą na żywo podkładać zupełnie nową, zaskakującą ścieżkę dubbingową do wyciętych klipów z (nie boimy się tego określenia) kultowego serialu o poczcie królów polskich.
Data: 9. lutego

Start: 22.30
Więcej info: FB EVENT

2. NIECH ŻYJĄ DZIEWCZYNY VOL. 2! – druga edycja spotkania dla dziewczyn, podczas którego możecie szkolić się, sprzedawać, kupować i działać w dobrej sprawie. Znajdziecie tu sporo mody, fajnych kosmetyków, designu i zajęć proponowanych przez studio jogi. Super!
Data: 10. lutego
Start: 11.00

Więcej info: FB EVENT

3. TYSIĄCE WINYLI W SPATIFIE – w sobotę w SPATiFie prawdziwa gratka dla fanów muzyki. Tysiące winyli to targi, na których znajdziecie świetne płyty, a w śród nich najlepsze klasyki i najświeższe nowości.
Data: 10.lutego
Start: 12.00
Więcej info: FB EVENT

4. STO LAT PRACY FOTOREPORTERA – czy stworzony przez niego dekalog jest nadal aktualny? Jak wygląda dziś praca fotografa w prasie i jak się zmieniała? Jaka jest przyszłość fotografii prasowej? Marjan Fuks stworzył pierwszą broszurę  opisującą teoretyczne założenia fotografii prasowej. Czy wciąż są aktualne? Ciekawa dyskusja z interesującymi gośćmi.
Data: 11.lutego
StarT: 16.00
Więcej info: FB EVENT

5. KONCERT MUZYKI FILMOWEJ HANS ZIMMER TRIBUTE – na niedzielę najlepsza jest muzyka! wyjątkowy koncert poświęcony twórczości wielkiego Hansa Zimmera – jednego z najbardziej rozpoznawalnych twórców muzyki filmowej ostatnich lat. Tego wieczoru usłyszycie muzykę znaną z takich kinowych hitów jak: „Gladiator”, „Incepcja”, „Batman”, „Król lew” i „Piraci z Karaibów”.
Data: 11. lutego
Start:
19.30
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku.
Zdjęcie wyróżniające: Pixabay

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany