Po Tłustym Czwartku czas na nasze drugie ulubione święto – MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PIZZY! Z tej okazji sprawdziliśmy gdzie możemy w tym roku celebrować ten wyjątkowy dzień!

1. ŚWIATOWY DZIEŃ PIZZY: 24K GOLD PIZZA –  PIZZA BOYZ postanowili świętować ten szczególny dla nich oraz dla bardzo wielu z Was dzień w myśl ich ulubionej zasady, czyli… „Albo grubo, albo wcale”! W menu tylko dzisiaj 24K GOLD PIZZA – pizza z płatkami 24 karatowego złota, oliwą truflową, mozzarellą di buffala, cheddarem, carpaccio wołowym, czarnym kawiorem. Musicie przyjść i spróbować!


2. MIĘDZYGALAKTYCZNY DZIEŃ PIZZY – niebo w Cudach na Kiju przesłoni dzisiaj królowa wszystkich pizz – Margherita.  To bardzo korzystna koniunkcja planet. Przez cały dzień ta kosmiczna przyjemność za jedyne 9 ziko. Zapraszamy na pokład!

3. MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PIZZY W MĄKA I WODA – z okazji Międzynarodowego Dnia Pizzy przez cały dzień Mąka i Woda serwować będzie jedynie pizze! …i desery 🙂 Piec Stefan będzie pracować bez przerwy od 12.00 do 23.00. Wpadnijcie na pizze!

4. KOSMOS – tu nie tylko pizza jest z innej planety, ale też co weekendowe imprezy! Już dzisiaj możecie wpaść tu na kosmicznie pyszną pizzę i zostać na szalony melanż, bo piątki w Kosmosie przejmują Janurz i Ban. Ban to pseudonim Karoliny Zajączkowskiej, wrocławsko-warszawskiej fotografki, graficzki i didżejki, dawniej odpowiedzialnej za cykl imprez Hydro Ghetto, obecnie współtworzącej duet artystyczny DWA ZETA. A Janurz to pseudonim Janusza, sosnowiecko-warszawskiego didżeja i deskorolkarza, związanego z ekipami SZOK i Floppy Disk Records. Zagrają wszystko. Co piątek o 22.

5. VIADUCT NOCNA ZMIANA – kochamy Viaduct za dnia, ale to też zdecydowanie najlepsza pizza dostępna w dostawie nocą! NOCNA ZMIANA, czyli dostawa od 22:00 od minimum 2:00 (tylko w piątki i soboty). Jeszcze nie próbowaliście? Musicie szybko to nadrobić… a najlepiej właśnie dzisiaj! 🙂

Wszystkie grafiki pochodzą z Facebooka

Zdjęcie wyróżniające: PIZZA BOYZ

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany