Walentynki już za niecały tydzień! Jeżeli nie macie jeszcze planów, koniecznie obczajcie nasze propozycje na kulturalny dzień zakochanych 🙂

1. KOLACJA WALENTYNKOWA W KLUBIE CAPITOL – Teatr Capitol zaprasza na walentynkową kolację pełną pysznych dań połączoną ze spektaklem „Kiedy kota nie ma” albo „Skok w bok”. Świetne jedzenie i doskonała kolacja – walentynki idealne!
Data: 14. lutego
Start: 17.30
Więcej info: TEATR CAPITOL

2. CZEKOLADOWE WALENTYNKI DLA PAR – to mogą być naprawdę słodkie walentynki. Podczas tego wydarzenia będziecie mogli wziąć udział w super warsztatach i stworzyć swoją własną tabliczkę czekolady!
Data: 14. lutego
Godziny otwarcia: 17.30
Więcej info: FB EVENT

3. WALENTYNKI Z PRZEDPREMIERAMI W KINOTECE – w Walentynkowy wieczór Kinoteka zaprasza na pokaz dwóch przedpremierowych filmów „Professor Marston i Wonder Woman”oraz „Nić widmo”. To hity, które warto zobaczyć!
Data: 14. lutego
Start: 
18.15
Więcej info: FB EVENT

4. KOMEDIA ROMANTYCZNA – SPEKTAKL PREMIEROWY – „Komedia romantyczna” (w sposób zdawkowy i fragmentaryczny) przedstawia historię burzliwego romansu zdeklasowanego neurotyka Gustawa (Maciej Nawrocki), pracującego jako przewodnik miejski, i ciekawej świata farmaceutki Basi (Matylda Damięcka), pochodzącej – w najgłębszym sensie tego słowa – ze wsi. Kolejny spektakl Klubu Komediowego w nieimprowizowanej formule. Ciekawy pomysł na walentynkowy wieczór!
Data: 14. lutego
Start: 19.00
Więcej info: FB EVENT

5. CASABLANCA NA WIELKIM EKRANIE I DEGUSTACJA WIN – Casablanca to jeden z najbardziej romantycznych filmów w historii kina, dlatego Walentynki wydają się idealnym momentem na jego obejrzenie. Po projekcji czeka na was degustacja win! Super!
Data: 14. lutego

Start: 20.00
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku.
Zdjęcie wyróżniające: Pixabay

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany