Już 14. lutego w Walentynki odbędzie się premiera najnowszej produkcji Klubu Komediowego pt. „Komedia romantyczna”. Autorem i reżyserem spektaklu jest Przemysław Nowakowski, twórca scenariuszy filmów „Katyń” Andrzeja Wajdy czy „Boisko bezdomnych” Katarzyny Adamik. Bilety już w sprzedaży!


Miłość należy przechowywać w temperaturze pokojowej

w miejscu dostępnym dla dzieci.

Nie stosować po upływie terminu ważności.

– „Komedia romantyczna”

„Komedia romantyczna” Przemysława Nowakowskiego – premiera już 14. lutego w Klubie Komediowym

Już na początku sezonu Klub Komediowy zapowiadał współpracę z artystami dotąd niekojarzonymi z komedią. W niezależnej i surowej przestrzeni Klubu swojej „piwniczności” szuka Przemysław Nowakowski ​– dramatopisarz i reżyser, autor scenariuszy filmów Małgorzaty Szumowskiej („Ono”), Andrzeja Wajdy („Katyń”), Kasi Adamik („Boisko bezdomnych”) czy Bartosza Konopki („Krew Boga”).

„Komedia romantyczna” przedstawia historię burzliwego romansu zdeklasowanego neurotyka Gustawa (Maciej Nawrocki), pracującego jako przewodnik miejski, i ciekawej świata farmaceutki Basi (Matylda Damięcka), pochodzącej – w najgłębszym sensie tego słowa – ze wsi. Będzie to kolejna historia o tym, że On nie może, Ona nie chce, a Razem nie dają rady. Aktorzy będą wspinać się na wyżyny swojego talentu i ekspresji – po to tylko, by za chwilę spaść w czarną otchłań niezrozumienia i mętnej metafory. A wszystko to zatopione w czarno-białym, stołecznym sosie i czasami śpiewane! W historii tej nikt nie dostanie tego czego chce, z widzami na czele.

Najnowsza produkcja Klubu Komediowego jest utworem silnie osadzonym w tradycji literatury romantycznej – niczym nieboszczyk osadzony w trumnie (czyli wygodnie, ale raczej obojętnie). Prawdę powiedziawszy, tylko bardzo uważnym i wielokrotnym widzom uda się ten związek zauważyć. A i to bez gwarancji.

Premierowe spektakle „Komedia romantyczna” już 14, 15 i 25 lutego w Klubie Komediowym (ul. Nowowiejska 1, Warszawa). Więcej informacji oraz bilety dostępne na stronie www.komediowy.pl

Bilety: 25 zł

Bilety na spektakle można kupić:

  • w kasie Klubu – codziennie od godziny 18 do końca ostatniego spektaklu (jeśli pula biletów w sprzedaży stacjonarnej nie została wyczerpana)

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany