Już piątek, 9, lutego, szykuje się wielkie świętowanie 370. Urodzin Pragi! Podczas wydarzenia swój solo act odegra dla was Czesław Mozil! Szczegółowe info znajdziecie poniżej!

370 urodziny Pragi

W lutym przypada 370. rocznica nadania Pradze praw miejskich przez króla Władysława IV! Z tej okazji na mieszkańców Warszawy czeka mnóstwo atrakcji, z których skorzystać będą mogli w dniach od 5. do 22. lutego. Jedną z nich jest koncert Czesława Mozila, który – jako mieszkaniec – związany jest z Pragą od lat, wspierając także lokalne organizacje i inicjatywy. Co to znaczy odnieść sukces w Polsce? Jak siedzieć na ławce rezerwowych, a i tak strzelać gole? Czy bycie alternatywnym artystą daje popularność wśród dresiarzy? I w końcu – co to znaczy mieszkać na Pradze? Na te pytania odpowie Czesław Mozil w swoim najnowszym Solo Act, który odbędzie się w Domu Kultury Praga.

Ten muzyczny stand-up to przewrotna, słodko-gorzka i bardzo zabawna opowieść o patriotyzmie, emigracji i ojczyźnie, a także o codziennym życiu popularnego artysty. Zapowiada się bardzo ciekawie, zajrzyjcie koniecznie!

Miejsce: Dom Kultury Praga
Data: 9. lutego
Start: 19.00

Zdjęcia: materiały prasowe

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany