Melanże w ten weekend 2. – 4. lutego

Melanże w ten weekend: Co tydzień wybieramy dla Was 5 najciekawszych i najbardziej szalonych melanży w Warszawie.

1. I WTEDY WCHODZĘ JA, CAŁY NA BIAŁO – za oknem szaro, buro… czas rozjaśnić rzeczywistość! Dzisiaj w Niepowiem zagrają dla Was dwie ekipy Kokafellaz i Flirtini. A przy barze do północy podwójne Bacardi Cuba Libre!
Data: 2. lutego
Start:
22:00
Więcej info: FB EVENT

2. KREDYTOWA NARZECZONA X MIŁOŚĆ –  dzisiaj na Patio zagrają dziewczyny z Princess Rap i Praktyczna Pani. Będą piosenki o Miłości, związkach i zdradach, pierwszych wejrzeniach i długich relacjach. Do poruszania ciała i serc.
Data: 2. lutego

Start: 22:00
Więcej info: FB EVENT

3.  SŁODKIE LATA 90.  – podobno są najbardziej zaawansowaną kolaboracją producentów oranżady Heleny, rodziców Rickiego Martina i menadżerów Maryli Rodowicz. Mówi się, że są trochę jak palenie papierosów bez filtra w 2018 roku. Nie dementujemy. Enfant terrible warszawskiej sceny DJ-skiej, pierwsi którzy z lat dziewięćdziesiątych zrobili profesurę, objęci restrykcyjnym dozorem policyjnym i opieką komornika: GLASS Hunters czyli najbardziej najntisowa trupa muzyczna stolicy!
Data: 2. lutego
Start: 22:30
Więcej info: FB EVENT

 4. RETRO POTAŃCÓWKA –Pani Bum znowu zrobi szum. I uraczy muzyką, którą wszyscy kochają. Miła potańcówka przy końcówce karnawału. Zabierzcie kolegów i koleżanki. Dziewczyny i chłopaków. Panowie proszą Panów i Panie. Panie proszą Panie i Panów. Retro Potańcówka w sobotę w barzeStudio.
Data: 3. lutego
Start: 22:00
Więcej info: FB EVENT

5. FULL MOON PARTY #44  –  to już 44 edycja Full Moon Party! Tym razem odbędzie się w nowej miejscówce na ul. Odyńca 29, I piętro. Odbywający się raz w miesiącu Full Moon Party prezentuje jednego z czołowych polskich artystów, który tworzy wielkoformatową pracę na żywo przed publicznością. Tym razem malować na żywo będzie CHAZME 718.
Data: 3. lutego
Start: 18:00
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku

Zdjęcie wyróżniające: Niebo

 

 

 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany