MUST to nowa seria wydarzeń, podczas których występować będą giganci międzynarodowej sceny muzyki elektronicznej. Ich live-actom lub rozbudowanym DJ-setom towarzyszyć będzie wyjątkowa oprawa wizualna z wykorzystaniem nowoczesnej techniki multimedialnej i dedykowanej scenografii. Podczas tej odsłony cyklu wystąpi Dubfire.

Dubfire w Progresji

 

Ali Shirazinia, znany jako Dubfire, przed laty współtworzył nagrodzony Grammy duet Deep Dish, który słynie m.in. z remiksów dla Depeche Mode, Madonna i The Rolling Stones, a także z wielkich hitów – „Hello” i „Flashdance”. Potem artysta postanowił zwrócić się ku brzmieniom bliższym stylistyce techno

i od lat jest jednym z najbardziej znanych przedstawicieli tego nurtu. Stało się tak za sprawą świetnych autorskich produkcji, znanych remiksów  czy kolaboracji m.in. z Miss Kittin i Oliverem Huntemannem. W kontekście Dubfire’a nie można nie wspomnieć o jego fenomenalnych występach na żywo w postaci rozbudowanych DJ-setów oraz live-actów. Laurką dla jego twórczości jest zrealizowany niedawno film dokumentalny „Above Ground Level” – poświęcony właśnie kulisom jego kariery. W produkcji wzięli udział m.in. Carl Cox, David Guetta czy Pete Tong.

Do Warszawy artysta przyjedzie z projektem SCI+TEC, który obecnie jest już nie tylko jego wytwórnią wydającą remixy utworów Pan-Pot, Brodinski, Miss Kittin czy Solomun (Official), ale także projektem, który dzięki ciągłemu przesuwaniu granic wyróżnia się swoją unikalnością na scenie muzyki elektronicznej. SCI+TEC to światowa trasa koncertowa, na którą składa się nowy materiał od Dubfire’a, niezwykle zaprojektowana scena i niesamowite efekty specjalne.

Miejsce: Progresja
Data: 30. maja
Start: 22.00
Bilety: 89 zł, 99 zł, 109 zł, dostępne TUTAJ

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany