Top 5: Pomysły na ten tydzień 22. – 25. stycznia

TOP 5: pomysły na ten tydzień. Czasem nie możemy doczekać się weekendu i mamy ochotę gdzieś wyjść w ciągu tygodnia, żeby chociaż na chwile oderwać się od rzeczywistości. W każdy poniedziałek proponujemy Wam 5 wydarzeń, które pomogą Wam przetrwać do piątku!

1. HALO TAXI | BILANS TRZYDZIESTOLATKI  – jak będąc dzieckiem wyobrażaliście sobie trzydziestolatki? Agnieszka Matan wyobrażała sobie, że dorosłe kobiety CODZIENNIE rano jeżdżą w garsonkach taksówkami do pracy, a wieczorami chodzą na imprezy. Agata skończyła trzydzieści lat, garsonki wyszły z mody, na imprezy nikt już nie ma czasu, jedynie taksówki są niezawodne. O tych wszystkich sprawach chętnie z Wami pomówi już dzisiaj w Resorcie Komedii – stand-up, bilans trzydziestolatki albo podróż taksówką po Warszawie.
Data: 22. stycznia
Start: 20.00
Więcej info: FB EVENT

2. SOLIDARNOŚĆ 2.0 CZYLI DEMOKRACJA JAKO FORMA ŻYCIA  – we wtorek w siedzibie Biennale Warszawa przy ulicy Mokotowskiej odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Solidarność 2.0 czyli demokracja jako forma życia”. Kuratorem projektu jest Jan Sowa. Gośćmi spotkania będą Joanna Pawluśkiewicz i Jakub Rok – zaangażowani w obronę Puszczy Białowieskiej. 
Data: 22. stycznia
Start: 18.00
Więcej info: FB EVENT


3. JAZZ STATE #11 GRZEGORZ TARWID QUARTER I URSZULA DUDZIAK 
– w środę scena JazzState przenosi się do Klubu SPATiF! To pierwsze Jam Session w nowej lokalizacji. Sekcja rozgrywająca: Grzegorz Tarwid Quartet, a gościnnie tego wieczora pojawi się również Urszula Dudziak.
Data:  24. stycznia
Start:  20.00
Więcej info: FB EVENT

4. SMOLNA ŚRODA: SMURLIK | DUSS | MALVEE – kolejna transmisja On Air w klubie Smolna! Ten wieczór należy do Smurlika, który zaprosił na środową noc Malvee – djka związaną z projektem „La Noche De Eivissa” oraz kolektyw DUSS, którzy występowali podczas imprezy Cocoon w Londynie, Mayday oraz Elektrocity.
Data: 24. stycznia
Start: 22.00
Więcej info: FB EVENT

5. 2 EDYCJA NOCY IDEI | WYOBRAŹNIA U WŁADZY – Ambasada Francji, Instytut Francuski i Ośrodek Kultury Francuskiej i Studiów Frankofońskich zapraszają na drugą edycję „Nocy Idei”! To cykl wieczornych spotkań, podczas których osobistości z różnych środowisk: artyści, filozofowie i naukowcy rozmawiają z publicznością o najważniejszych zagadnieniach współczesnego świata. Tematem przewodnim spotkań będzie „l’imagination au pouvoir”, czyli „wyobraźnia u władzy”, jeden ze sloganów maja ‘68 we Francji. W „Nocy Idei” 2018 w Polsce wezmą udział następujące instytucje: Zachęta-Narodowa Galeria Sztuki, Teatr Wielki-Opera Narodowa, Królikarnia – Muzeum Rzeźby im. Xawerego Dunikowskiego, kino Muranów i Film Point Group. Patronat nad wydarzeniem objęło Miasto Stołeczne Warszawa. Sprawdźcie szczegółowy program. 
Data: 25. stycznia
Start: 12.00 
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku.

Zdjęcie wyróżniające: Anton Lukashuk

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany