Już dziś,  20. stycznia, w murach warszawskiego klubu Smolna wystąpi austriacki duet Klankarussell, których z pewnością kojarzycie m.in. jako autorów wielkiego hitu pt. „Sonnentanz”!

Klangkarussel w Klubie Smolna

Adrian Held i Tobias Rieser, choć znali się od lat, decyzję o uruchomieniu własnego projektu podjęli w 2011 roku. Pierwszym wspólnie stworzonym przez nich utworem jako Klangkarussell był „Netzwerk”, oficjalnie wydany nieco później. Produkcją, która dała im międzynarodowy rozgłos było „Sonnentanz”, zakontraktowane potem w znanej wytwórni Still Vor Talent. Do dziś, utwór opublikowany w dwóch wersjach: wokalnej i instrumentalnej na różnych kanałach w serwisie YouTube zdobył łącznie ponad 60 milionów wyświetleń i zebrał ponad 9 tysiący komentarzy w różnych językach.

Dwa lata po wydaniu „Sonnentanz”, Adrian i Tobias wydali wreszcie swój pełnowymiarowy debiutancki album – m.in. z tytułowym „Netzwerk”. Ponadto, po sukcesach wydawniczych wciąż podróżują i występują na całym świecie. Odwiedzili już m.in. Pukkelpop w Belgii, Street Parade w Zurychu czy Awakenings w Amsterdamie.

Ich występ w klubie Smolna odbędzie się już dziś! Poza Klangkarussell, tej nocy wystąpi mocna reprezentacja lokalnych artystów – Eltron, Seb Skalski, Kuba Otłowski, Tika Milano, MKO i Tom Palash.

Miejsce: SMOLNA
Data: 20. stycznia
Start: 23.30
Bilety: 40 zł

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany