Już jutro, 20. stycznia, w Klubie Stodoła wystąpi Cjalis! Artysta, wykonujący utwory utrzymane w klimacie elektro punk, ma na swoim koncie takie hity jak „Autodancing”, „Królowa Dzielni” czy „Ciuralla”. Znacie? Mamy dla Was niespodziankę!

Cjalis – kilka słów o projekcie

Odtwórcą roli i kompozytorem piosenek Cjalisa jest Bartosz Walaszek, a kreacja charyzmatycznej postaci została pierwotnie stworzona na potrzeby popularnego serialu „Blok Ekipa”. Piosenki Cjalisa biją rekordy popularności na portalu YouTube. Przykładem może być m.in. teledysk do utworu „Autodancing” (2,9 mln wyświetleń), „Melanż u Dzikiego” (3,3 mln wyświetleń), „Królowa Dzielni” (5,2 mln wyświetleń) czy „Ciuralla” (8,7 mln wyświetleń). Za sprawą ogromnego zainteresowania w sieci Cjalis postanowił wyruszyć w trasę koncertową! W jej ramach 20 stycznia wystąpi w Klubie Stodoła. 

Cjalis – konkurs

Jeśli chcielibyście wybrać się na koncert – mamy dla Was niespodziankę! 19. stycznia rano opublikujemy na Facebooku Warsawholic post, dotyczący konkursu. 5 pierwszych osób, które pod facebookowym postem wpisze tytuł jednej z piosenek Cjalis, otrzyma od nas podwójne wejściówki na sobotni koncert! UWAGA!!! Tytuły nie mogą się powtarzać!

Miejsce: Klub Stodoła
Data: 20. stycznia
Start: 20.00
Bilety: 44 zł

Zdjęcie wyróżniające: youtube.com

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany