Hulaj po warszawsku to dobrze już Wam znany spektakl improwizowany inspirowany Warszawą. Tym razem zaproszenie do spektaklu przyjął Bartosz Mindewicz – autor audycji Stare Piosenki Nocą, stołeczny animator kultury, człowiek, który w zeszłe lato powiedział STOP politykom i zmobilizował swoich rówieśników do działania. Jaka jest jego Warszawa? Z jakimi piosenkami może się kojarzyć? O tym, jak i o wielu innych rzeczach opowie już widzom i improwizatorom w najbliższą środę w Resorcie Komedii!


Hulaj po warszawsku z Bartoszem Mindewiczem

Już od dwóch lat artyści związani obecnie z Resortem Komedii pytają widzów o ich wspomnienia związane z Warszawą, ale także zapraszają gości – osoby, które żyją i tworzą w Warszawie – pisarki, muzycy, rysownicy, a nawet stołeczni barmani opowiadali już na scenie swoje historie, zdradzali kulisy swoich zawodów lub czytali fragmenty swoich książek. Improwizatorzy dekonstruują opowiedziane historie, nadając im drugi bieg – wszystko tworzą na bieżąco, na oczach publiczności. Brak scenariusza gwarantuje, że każdy Hulaj po warszawsku jest niepowtarzalny i bardzo komediowy.

Hulaj po warszawsku to spektakl dla ludzi, którzy szukają w Warszawie ambitnej i alternatywnej komedii, a do tego lubią to miasto. 

Miejsce: Resort Komedii, ul. Bielańska 1
Data: 17. stycznia
Start: 21:15
Bilety: www.ewejsciowki.pl

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany