Już w najbliższą niedzielę Teatr IMKA wraz z Tito Productions, współtwórcą i zarządzającym sceną IMKA Light, będą uczestniczyć w 26. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W warszawskiej szkole na Bemowie będzie można spotkać artystów, którzy na co dzień grają na scenie przy Konopnickiej 6. 

Teatr Imka zagra dla WOŚP

Wydarzeniom zaplanowanym w szkole Pro Futuro towarzyszyć będą wyjątkowe spotkania dla dzieci z aktorami, którzy swoją obecnością wesprą tegoroczny WOŚP. Ta jednodniowa zbiórka pieniędzy przy udziale Teatru IMKA wspomoże oddziały neonatologiczne, by wyrównywać szanse w leczeniu noworodków.

W szkole będzie można spotkać Tomasza Karolaka – dyrektora artystycznego Teatru IMKA, Marię Seweryn – aktorkę, która gra w ramach projektu IMKA Light w spektaklu „Ludzie inteligentni” w reżyserii Olafa Lubaszenko oraz Annę Iberszer – aktorkę i tancerkę, która przygotowała układy flamenco do spektaklu „Byk Ferdynand”.

To wspaniała okazja, żeby poznać doskonałych aktorów i idoli wielu dzieciaków osobiście! Do tego, na najmłodszych czekają warsztaty aktorskie!

Niedawno odbyła się u nas premiera spektaklu dla dzieci „Byk Ferdynanda” – to niezwykle energetyczne i optymistyczne przedstawienie. Teraz chcemy się podzielić tym, co robimy najlepiej. Dlatego postanowiliśmy wesprzeć WOŚP i zrobić warsztaty aktorskie dla dzieciaków – mówi Tomasz Karolak, dyrektor artystyczny Teatru IMKA. Jestem ojcem dwójki dzieci i zależy mi na tym, żeby tego dnia pokazać zabawną, ale i mądrą historię o tym jak w czasach pełnych napięć między cywilizacjami i kulturami żyć w pokoju i pomagać sobie. W najbliższą niedzielę odegramy wspólnie scenę z „Byka Ferdynanda” oraz zaśpiewamy utwór ze spektaklu.

Teatr Imka zagra dla WOŚP – program

  • 10.00 – 10.45 Tomasz Karolak – spotkanie z dziećmi i młodzieżą (warsztaty aktorskie)
  • 11.30 – 12.00 Anna Iberszer- warsztaty tańca z dziećmi
  • 13.30 – 14.00 Maria Seweryn przeczyta „Byka Ferdynanda”

Miejsce: SP Pro Futuro 
Data: 14. stycznia
Start: 10.00

Wstęp Wolny

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany