Już w najbliższą niedzielę, 14. stycznia, Hala Gwardii zagra dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tegorocznym celem WOŚP będzie pozyskiwanie środków „dla wyrównywania szans w leczeniu noworodków”. 

Hala Gwardii zagra dla WOŚP – koncerty

W niedzielę każdy, kto zajrzy do Hali Gwardii bez trudu znajdzie dla siebie coś interesującego. Już od godz. 12.00 w Hali spotkacie kwestujących wolontariuszy WOŚP. 

Na specjalnie wybudowanej scenie odbędą się koncerty muzyczne na żywo. W Hali Gwardii dla WOŚP zagrają, m.in.: Sirens Hill, Mist, Alergen, Fjorns i Dorm. Atmosferę na scenie i w całej przestrzeni podgrzewać będą – Ania Jażdżyk i Mateusz Kaczor. 

W przerwie między koncertami prowadzący będzie rozmawiał z gośćmi finału WOŚP w Hali, m.in. z ekspertami żywieniowymi, sportowcami, zwolennikami i propagatorami zdrowej kuchni roślinnej.

Hala Gwardii zagra dla WOŚP – inne atrakcje

W niedzielę będziecie też mieli okazję zobaczyć też specjalny pokaz „zośki”.

Na stanowisku Fundacji Szczęśliwi Bez Cukru nauczycie się, jak łatwo przygotować zdrowe słodycze bez cukru. Będzie też można pobić październikowy rekord Fundacji w robieniu kulek bez cukru – bezpiecznych dla chorych na cukrzycę. Każdy, kto wrzuci datek do puszki WOŚP będzie mógł wypróbować ich pyszny smak!

Na miejscu spotkacie też ekspertki Fundacji – Małgosię Sobczyk, specjalistkę ds. żywienia człowieka oraz Małgorzatę Rusek – dietetyczkę z pasją, które będą udzielały porad nt. zdrowego odżywiania.

W trakcie wydarzenia wszyscy będziecie się łączyć z uczestnikami 12. Biegu Policz się z cukrzycą 2018 i przygotowywać dla nich kulki mocy.

Gratulujemy inicjatywy i oczywiście popieramy w stu procentach, tak jak każde wydarzenie wspierające WOŚP!

Miejsce: Hala Gwardii
Data: 14. stycznia
Start: 12.00
Wstęp Wolny!

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany