Kulturalny weekend: 12. – 14. stycznia

Kulturalny weekend: Co tydzień wybieramy dla Was 5 najciekawszych, najlepszych i najoryginalniejszych wydarzeń w Warszawie, sprawdźcie!

1. KLANCYK GRA: ZABURZONE OSOBOWOŚCI – już dzisiaj w Klubie Komediowym zagra dla Was Klancyk! Zaburzone osobowości to improwizowany spektakl poświęcony ludziom i ich dziwactwom. To długa forma improwizowana, odgrywana bez przygotowania, która składa się z historii z udziałem niezwykłych i niespodziewanych bohaterów w pełni stworzonych na scenie, na oczach (i z pomocą) publiczności. Przyjdźcie zobaczyć historię, która już się nie powtórzy.
Data: 12. stycznia
Start: 20.00
Więcej info: FB EVENT

 2. CZYTAJ NIE CZEKAJ | OPOWIEŚCI PODRĘCZNEJ – wbrew zastraszającym statystykom dotyczącym czytelnictwa w Polsce Sylwia Chutnik zaprasza do wspólnego poznawania literatury i rozmawiania o niej. Bierze na warsztat nowości wydawnicze i zachęca też do nawiązywania do swoich fascynacji książkowych. Dzisiaj czas na książkę Margaret Atwood „Opowieści podręcznej” – czytaliście? Oglądaliście serial? O jednym i długim zrobiło się głośno – będzie o czym rozmawiać! 
Data: 12. stycznia

Start: 19.00
Więcej info: FB EVENT

3. GRAND SALE MODNE TARGI – pierwsza w Nowym Roku edycja targów Grand Bazar! GRAND BAZAR to już dobrze Wam znane, cykliczne wydarzenie organizowane na dwóch piętrach zabytkowego Domu Towarowego Braci Jabłkowskich. Podczas najbliższej edycji na ponad 120 stoiskach pojawią się ubrania, dodatki, biżuteria, kosmetyki oraz akcesoria do domu. Wszystko to w super promocyjnych cenach! Nie zabraknie też dodatkowych atrakcji, jak darmowe warsztaty dla dzieci!
Data: 13. stycznia
Start: 11.00
Więcej info: FB EVENT

4. ZŁOTE GLOBY W KINOTECE – od piątku w Kinotece całotygodniowy przegląd filmów, które zdobyły Złote Globy (lub przynajmniej były do nich nominowane)! Będzie to doskonała okazja, by w ciągu kilku dni zobaczyć przedpremierowo najważniejsze tytuły tego roku! W programie: „Trzy Billboardy za Ebbing, Missouri”, „Kształt wody”, „Lady Bird” , „Czas mroku” oraz „Tamte dni, tamte noce”. Wisienką na torcie będzie przedpremierowy pokaz „Cudownego chłopaka”.
Data: 12. – 18. stycznia
Star: 18.40
Więcej info: FB EVENT

5. WARSZAWSKIE KOLĘDOWANIE 2018 –  Święta, Święta i po Świętach? Niekoniecznie! Wspólnie przywołajmy magię Bożego Narodzenia. Już w sobotę na Placu Zamkowym koncert „Warszawskie kolędowanie”. Razem z Dorotą Miśkiewicz oraz Warsaw Village Band/Kapela ze Wsi Warszawa zaśpiewacie najpiękniejsze kolędy i pastorałki. Gorąca herbata rozgrzeje Wasze brzuchy, a świąteczne brzmienia – Wasze serca! We wspólnym kolędowaniu pomogą Wam bezpłatne śpiewniki. 
Data: 13. stycznia
Start: 
17.00
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku.
Zdjęcie wyróżniające: Anton Lukashuk Photography

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany