W niedzielę, 14. stycznia w Resorcie Komedii odbędzie się całkowicie improwizowany spektakl dla dzieci „NIKT NIC NIE WIE”, w którym organizatorzy sprawdzą, czy dzieci mają też noworoczne postanowienia i dlaczego są bardziej słowne od dorosłych. To doskonałe narzędzie poszerzającym granice wyobraźni – i dziecka i rodziców. I jest komediowy!

Na rozgrzewkę – wspólnie z publicznością –  aktorzy wykonują ze sceny ćwiczenia, które budzą wyobraźnię, pozwalają się poznaći dobrze poczuć przed spektaklem. Później wspólnie wyruszają do świata bajek. Publiczność daje inspiracje, a aktorzy grają bez scenariusza i na bieżąco, na żywo wymyślają wspólnie zabawne, wzruszające i przygodowe historie. Oznacza to, że w czasie spektaklu dzieci będą mogły SAME nadawać bieg, proponować własne pomysły na sceny.

Po spektaklu dzieci i rodzice mogą wziąć udział w krótkich warsztatach, w czasie których wspólnie zbudują nieistniejące maszyny, opowiedzą improwizowane historie i każdy będzie mógł zobaczyć, jak jest na scenie.

Zapraszają: Agnieszka, Marta, Ola, Joanna, Jasiek i Piotr
NIKT NIC NIE WIE

Miejsce: Resort Komedii, ul. Bielańska 1
Data: 14. stycznia
Start: 12.00
Bilety: ewejsciowki.pl, 25 zł (dorośli) / 20 zł (dzieci)

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany