Już dzisiaj oficjalnie i nieodwracalnie otwarcie nowej przestrzeni niebiańskiego kompleksu. Witajcie w Piekle nad Niebem! W miejscu upojnych spotkań, hedonistycznych uniesień i wydarzeń kulturalnych. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny!

Zupełnie nowa przestrzeń niebiańskiego kompleksu otworzy się już dzisiaj od 17.00! Ukryta w czeluściach w okolicy Raju i Nieba, będzie kusić olśniewającym wnętrzem i kameralną atmosferą. To tu, za czerwoną kotarą, każdego popołudnia i wieczoru będzie można oddawać się bezwstydnemu hedonizmowi. Barmani zaopiekują się spragnionymi gośćmi w najlepszy możliwy sposób, a wrażenia estetyczne zapewnią zerkające ze ścian kolaże artystki Barrakuz.

Piekło nad Niebem od miesięcy kiełkowało w wyobraźni wielu, nareszcie rozkwitnie i ukaże swoje wyjątkowe wnętrze. Będzie to miejsce niezobowiązujących spotkań i spontanicznych wypadów, rozmów przy złotym barze przy niebanalnych trunkach, pląsów na parkiecie podczas klimatycznych imprez, dyskusji o sztuce na wernisażach oraz nieoczywistych, filmowych wieczorów.

Imprezę inauguracyjną uświetni ekipa Warsaw Boulevard. Zagrają Bekett (Big Boat Party), KVBA84, Nowosad (10th Slope), Phil Jenksy (Be Kolektiv) i Sovinsky (1500m2). Od tego dnia Piekło nad Niebem będzie otwarte codziennie od godziny 17:00. Od niedzieli do czwartku wstęp będzie wolny dla wszystkich, natomiast w piątkowe i sobotnie wieczory w cenie 10 zł lub z kartą klubową.

Miejsce: Piekło, ul. Nowy Świat 21
Data: 11. stycznia
Start: 17:00 (start imprezy 21:00)

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany