Już w najbliższy piątek, 12. stycznia, Bałkańska restauracja Banjaluka świętuje swoje 15 urodziny i prawosławnego Sylwestra. Zapowiada się dobra impreza pełna wyjątkowych dań i oryginalnych drinków.

 

Za co kochamy restaurację Banjaluka?

Szkolna 2/4  – ten adres powinien się Wam kojarzyć nie tylko z dobrym jedzeniem i klimatycznym ogródkiem, ale i ze street wearowymi wydarzeniami w kolabo ze Street Supply, bałkańskimi Kafanami, przedstawieniem teatru Pijana Sypialnia,  Technorankiem, Sofarem i kilkoma innymi. Zbrodnią byłoby nie wspomnieć o Szefie Kuchni Banjaluki – wikingu Olafie Michalczyku, który zna się na rzeczy. Kto był, ten wie. Kto nie był –  lepiej późno niż wcale. 

Co Banjaluka przygotowała na 15. urodziny?

Impreza szykuje się konkret. Po pierwsze to już 15. urodziny bałkańskiej knajpy! Nie bez powodu Banjalukę okrzyknięto gastro babcią. Po drugie zagra dla Was zespół Bum Bum Orkestar, który swoją energią i brzmieniem w ułamku sekundy przenosi na Bałkany.Po trzecie Prawosławny Sylwester! Jeżeli złamaliście już swoje noworoczne postanowienia, to tu wyjątkowo obowiązuje taryfa ulgowa, bo przecież Nowy Rok jeszcze przed nami. 

Zapowiada się naprawdę grubo, dlatego musicie pojawić się wszyscy, bez wymówek, bo wiecie jak to jest z urodzinami babci – nie wypada nie przyjść. 

Miejsce: Banjaluka
Data: 12. stycznia
Start: 21.00
Wstęp Wolny

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany