Top 5: Pomysły na ten tydzień 8. – 11. stycznia

TOP 5: pomysły na ten tydzień. Czasem nie możemy doczekać się weekendu i mamy ochotę gdzieś wyjść w ciągu tygodnia, żeby chociaż na chwile oderwać się od rzeczywistości. W każdy poniedziałek proponujemy Wam 5 wydarzeń, które pomogą Wam przetrwać do piątku!

1. NOWOROCZNE HERCLEKOTANIE – Herclekoty to grupa impro, która powraca w Nowym Roku na resortową scenę. Co zaproponują w swoim pierwszym noworocznym spektaklu? Przekonajcie się sami!
Data: 8. stycznia
Start: 20.00
Więcej info: FB EVENT

2. PECHAKUCHA NIGHT WARSAW vol. 25 – w czasie PechaKucha Night prezentacje łączy magiczna formuła 20 x 20 – 20 slajdów a każdy z nich wyświetlany jest przez 20 sekund. Całość trwa 6 minut i 40 sekund, w czasie których autor opowiada o swoim pomyśle, projekcie, podróży, przygodzie, sztuce, koncepcji…  Mega ciekawe wydarzenie!
Data: 9. stycznia
Start: 19.00
Więcej info: FB EVENT


3. „O TYM BIAŁOSZEWSKIM”
 – dyskusja z udziałem Sylwii Chutnik, Pawła Sołtysa, Adama Wiedemanna i Michała Witkowskiego w Spatifie. Jak dziś czytać Białoszewskiego? Co w jego twórczości wciąż jest aktualne i inspirujące? Czy jest w niej jeszcze coś do odkrycia? Zapowiada się interesująco.

Data:  10. stycznia
Start:  18.00
Więcej info: FB EVENT


4. CZYTAJ, NIE CZEKAJ „OPOWIEŚĆ PODRĘCZNEJ” – Wbrew statystykom dotyczącym czytelnictwa w Polsce Sylwia Chutnik zaprasza do wspólnego poznawania literatury i rozmawiania o niej. Bierze na warsztat nowości wydawnicze i zachęca też do nawiązywania do swoich fascynacji książkowych. Tym razem porozmawiacie o bardzo interesującej i niezwykle aktualnej książce Margaret Atwood „Opowieść Podręcznej”. Wstęp Wolny
Data: 11. stycznia

Start: 19.00
Więcej info: FB EVENT

5. IMPRO W KINIE PRAHA! – Szczypta dobrego smaku, garść humoru i cztery łyżki świetnej zabawy. W ten oto sposób powstaje jedyny i niepowtarzalny wieczór improwizacji w Kinie Praha! Zapraszamy na NOWY cykl spotkań, podczas którego gwarantujemy dużą dawkę śmiechu. Tym razem w Kinie Praha spektakl improwizowany zagra dla Was Teatr Hulaj!
Data: 11. stycznia
Start: 19.00 
Więcej info: FB EVENT

Wszystkie grafiki pochodzą z wydarzeń na Facebooku.

Zdjęcie wyróżniające: Arcaion


 

O Autorze

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany